Тимошенко закликає на виборах враховувати рівень інтелекту кандидата

Тимошенко пропонує виборцям не керуватися емоціями, а враховувати рівень інтелекту кандидата.

Кандидат на пост президента, прем`єр-міністр Юлія Тимошенко закликає громадян України при обранні глави держави враховувати інтелектуальний рівень кандидатів.

”Як Європа може сприймати Україну, коли, наприклад, лідер опозиції Віктор Янукович, приїхавши на якийсь міжнародний симпозіум, плутає Чорногорію з Косово, не знає взагалі, про що йде мова, коли говориться про Осетію, він не розуміє, в якій частині світу його країна знаходиться, коли він не може інтелектуально зрозуміти, про що йде мова”, - сказала Тимошенко в інтерв’ю одному з телеканалів.

На її думку, президент країни має відповідати високому рівню інтелекту нації. ”Молодь має бездоганні інтелектуальні здібності, вони працюють на рівні світових інтелектуальних стандартів. Як можна сьогодні обрати людину, яку дійсно світ не сприймає”, - пояснила вона.

Тимошенко нагадала, що згідно з Конституцією, президент має представляти державу на міжнародному рівні.

”Людина Австрію з Австралією плутає, можливо, там і там є кенгуру, я не знаю, але воно дивно виглядає… президент по Конституції призначає та звільняє з посади генерального прокурора України. Як, наприклад, Янукович буде відповідати за те, що в 2007 році, як прем’єр-міністр, забрав 140 га ”Межигір`я” – це більше землі, ніж Держава Монако, перед країною, перед законом по Кримінальному кодексу, якщо він призначить генерального прокурора?”, - поцікавилася прем’єр.

Глава уряду також закликала виборців при голосуванні не керуватися емоціями. ”Саме головне, щоб там не панували емоції і не панувала сліпа довіра до цієї дешевої реклами, яка сьогодні йде. Там всі сьогодні причесані, всі прилизані, всі говорять правильні слова, всі вони просто ідеальні політики – хтось під літаком, хтось на фоні заводу…Це не є справжні обличчя політиків. Справжні обличчя – це виключно їх справи”, - впевнена Тимошенко.

”Якщо ми – народ, і хочемо бачити сильну державу, лідерів, яких поважають в світі, ми просто зобов’язані обирати, враховуючі всі обставини, а не те, що нам сьогодні показують на красивих картинках”, - заявила прем’єр.

Також Тимошенко ще раз викликала іншого кандидата, лідера Партії регіонів Віктора Януковича на публічні дебати.

"Я хочу ще раз закликати свого опонента Віктора Януковича на публічні дебати", - сказала прем'єр.

Зокрема, вона відзначила, що хотіла б послухати, що Янукович їй особисто розповість про ситуацію з державною резиденцією "Межигір'я" (село Нові Петровці, Вишгородський район, Київська область).

Читайте також:

Тимошенко викликає Януковича на публічні дебати

Більшість українців вважає, що вибори будуть нечесними

Тимошенко на відповіла, чи стане Турчинов прем'єром у разі її перемог

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: