Тимошенко замовчує міжнародну доповідь по корупції в Україні

Якщо і повторне звернення до українського уряду не дасть результату, Групи держав проти корупції опублікує доповідь без такого дозволу.

Кабмін поки не дав дозволу на публікацію другої доповіді Групи держав проти корупції (GRECO) по Україні, затвердженої в травні 2009 року.

Про це повідомив президент цієї організації Драго Кос.

За його словами, в разі, якщо і повторне звернення до українського уряду не дасть результату, організація опублікує резюме доповіді без такого дозволу.

При цьому Кос висловив надію, що уряд України все ж таки дасть дозвіл публікувати доповідь найближчим часом.

"Ми очікуємо, що це станеться найближчим часом. Особливо зважаючи на те, що це хороша доповідь. Як уже відомо, жодної з 25 рекомендацій не визнано невиконаною, хоча чимало їх виконані лише частково", — повідомив президент GRECO.

При цьому він визнав, що точні терміни обнародування нинішньої доповіді не були обумовлені, але якщо дозвіл від українського уряду не поступить до наступного пленарного засідання GRECO на початку липня, організація повторно звернеться до уряду України.

"Якщо ми знову не отримаємо відповіді або ж отримаємо негативну відповідь, розпочнемо підготовку спеціального резюме, оприлюднення якого не потребує дотримання таких складних формальностей", — підкреслив Кос.

Президент GRECO заявив, що в Україні існує певний прогрес у боротьбі з корупцією на законодавчому рівні, але практичні зміни поки відбуваються повільніше.

"Ми справді бачимо певний прогрес на законодавчому й інституційному рівнях. Але цього, звісно, замало, оскільки нам важливо побачити реальні зміни на практиці, у повсякденному житті українців", - сказав Кос.

"І тут я б хотів звернути вашу увагу на істотний розрив між уже прийнятим законодавством, яке набрало чинності, та його виконанням", — констатував він.

Читайте також:

Україну визнано найбільш корумпованою країною світу

Ющенко: митниця збирає "чорні гроші" на вибори

В рейтингу миролюбних країн світу Росія посіла 136 місце зі 144-х

За свободою слова Україна поступається Гондурасу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: