Тимошенко запевнила, що її протиріччя з Ющенком були не особистого характеру

Тимошенко переконана, що конфліктувала з Ющенком не через особисті інтереси, а через різні цінності.

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко запевняє, що всі її протиріччя з екс-президентом Віктором Ющенком базувалися не на особистісному грунті.

Про це вона заявила під час прямого ефіру на одному з українських телеканалів.

Тимошенко зауважила, що коли людину обирають, то їй дають шанс і покладають на неї надії. "Якщо ви будете десь чути, що у нас були особисті конфлікти з Ющенком, то просто знайте, що це були конфлікти цінностей", - сказал вона.

За словами Тимошенко, у неї було два варіанти: або сприймати, те, що клани продовжують керувати країною через нового Президента, або в межах своїх сил боротися з цим. "І я з цим боролася... Тому це не міжособистісні були протиріччя, це протиріччя виконання тих обіцянок, які ми давали людям", - підсумувала екс-прем'єр-міністр.

Нагадаємо, в американських дипломатичних депешах, нову "порцію" яких отримала від WikiLeaks французька газета "Монд", ідеться про критику на адресу Тимошенко за "очевидну відсутність у неї елементарних знань основ економіки".

Тут також зауважено, що Тимошенко у своїй боротьбі з Ющенком "принесла в жертву економіку країни" і не провела суттєвих реформ.

В одній із телеграм наведено інформацію про те, що "до 70% витрат уряду Тимошенко проходило без використання тендерів і майже 25 % коштів державних угод 2009 року були розкрадені".

Читайте також:

Ющенко погодився обійняти і простити Тимошенко

Експерт: громадянська війна між Тимошенко і Ющенком

Ющенко обізвав Тимошенко бомжем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: