Тимошенко запевнила, що МВФ не відмовляв Україні

Прем'єр спростувала повідомлення ЗМІ про відхилення листа української влади до МВФ і повернення його до Києва без розгляду.

Прем'єр Юлія Тимошенко заявила, що Міжнародний валютний фонд прийняв звернення української влади про наміри подальшої співпраці.

Про це вона повідомила сьогодні, 10 березня, під час брифінгу.

"Всі звернення до Міжнародного валютного фонду прийняті", - сказала Тимошенко.

В той же час вона додала, що уряд зараз працює над тим, щоб найближчим часом місія МВФ могла повернутися до України.

Як повідомляв ТСН.ua, наразі Україна очікує другий транш кредиту від МВФ. Першу частину Київ одержав у листопаді, проте наступний переказ відклали на невизначений термін через неузгодження ключових вимог МВФ з урядом України.

27 лютого постійний представник МВФ в Україні Макс Альєр повідомив, що Фонд готовий надати Україні другий транш кредиту після отримання підтвердження реальності безінфляційних джерел покриття дефіциту держбюджету.

3 березня Україна офіційно направила Міжнародному валютному фонду лист про наміри, який підписали президент, прем'єр та голова Нацбанку.

Голова місії МВФ в Україні Джейла Пазарбашиоглу повідомила, що цей лист значно збільшує шанси України на отримання кредиту і на повернення місії в Україну (нагадаємо, місія Фонду покинула Київ після невдалих переговорів з урядом).

Нагадаємо, 7 березня, за інформацією ЗМІ, МВФ повернув звернення вищих посадових осіб України на доопрацювання без розгляду керівництвом Фонду.

Проте вчора, 9 березня, "бютівець" Сергій Терьохін запевнив, що Міжнародний валютний фонд не повертав листа до України, а лише поставив деякі "додаткові питання".

МВФ турбує порядок фінансування дефіциту бюджету, розмір дефіциту бюджету. Ті виплати, які ідуть за соціальними статтями, на думку спеціалістів Фонду, не є справедливими. Йдеться про "прошені" пенсії депутатів, президентів, суддів, прокурорів".

Читайте також:

БЮТ пояснив, чому МВФ затягує з кредитом

МВФ розглядає пропозицію Назарбаєва відмовитися від долара

Литвин: Україна не в змозі виконати ряд вимог МВФ

Франція не готова дати Україні гроші

ВідеоТимошенко про МВФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: