Тимошенко запевняє, що не вимагала від Тігіпка публічної підтримки

Тимошенко заперечує звернення до Тігіпка щодо її підтримки у другому турі виборів президента.

Кандидат в президенти, прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко запевняє, що не вимагала від Сергія Тігіпка, який посів третє місце у першому турі президентських виборів, публічної підтримки з його боку.

Про це Тимошенко повідомила 30 січня в інтерв’ю 5-му каналу.

"Я перед ним таких завдань не ставила: підтримувати, оголошувати щось публічно. Для мене важливо, що чітко і зрозуміло він оголосив свою згоду працювати в уряді, спільно модернізовувати, реформовувати країну з тим президентом, який переможе на виборах. Я вважаю, що це якраз є та позиція, яка дає нам відповідь на питання, яка буде команда після президентських виборів, яка буде команда в уряді, хто буде уряд очолювати”, - сказала Тимошенко.

Глава уряду також повідомила, що відразу після завершення президентських перегонів спрямує свої пропозиції і екс-кандидату в президенти, якій посів четверте місце, Арсенію Яценюку. "Арсенію Яценюку я також сформую всі пропозиції про спільну роботу вже в державі, яка буде мати нове керівництво", - зазначила вона.

Тимошенко наголосила, що після свої перемоги на президентських виборах при кадрових призначеннях обов`язково враховуватиме думку виборців. "Якщо значна частина людей в Україні, а це 13% проголосувало за Сергія Тігіпко, 7% проголосувало за Арсенія Яценюка, це значить, що я мушу дослухатися до того, що хочуть бачити люди. І саме тому я запропонувала всім політикам, які представляють демократичний табір, і які в першому турі отримали серйозний результат, запропонувала працювати разом”, - додала кандидат в президенти.

Нагадаємо, Тимошенко оголосила, що їй вдалося досягти згоди з Тігіпком, і висловила задоволення з приводу того, що політик погодився стати її наступником на посту прем'єр-міністра України.

Проте Тігіпко заявив, що для нього ця заява стала повною несподіванкою і зазначив, що не підтримуватиме жодного з кандидатів у президенти в другому турі виборів. "Хай вони спочатку оберуться в президенти, а потім приходять до Тігіпка і розмовлятимуть. Якщо я їм на той час буду цікавий", - наголосив він.

Раніше політик заявив про готовність працювати прем'єром як при президентстві Тимошенко, так і Януковича.

Читайте також:

Янукович назвав принизливими заклики Тимошенко до Тігіпка

Тимошенко від хвилювання запропонувала Тігіпку посаду президента

Тимошенко та Тігіпко розійшлися в газових питаннях

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: