Тимошенко запланувала тур по Європі

Юлія Тимошенко поїде в Німеччину до президента Європейського Союзу, потім - у Польщу на "зустріч високого рівня".

Юлія Тимошенко планує нарощувати свою міжнародну активність.

Найближчим часом вона відвідає Брюссель, а на початку липня - Польщу.

Про це журналістам на прес-конференції повідомив Григорій Немиря.

Немиря підкреслив, що в ході візиту в Німеччину Тимошенко одержала запрошення президента Європейського Союзу Хермана Ван Ромпея. "Безумовно, ми в найближчій перспективі плануємо здійснити такий візит", - сказав Немиря.

Крім того, міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський запропонував Тимошенко виступити на зустрічі високого рівня, що відбудеться в Польщі на початку липня й у ході якої буде підведено підсумок десятьом рокам дії Варшавської декларації.

"Це запрошення ухвалено, і Юлія Тимошенко на початку липня візьме участь у цій зустрічі високого рівня", - сказав Немиря. За його словами, планується, що участь у зустрічі візьме і держсекретар США Гілларі Клінтон.

"У планах опозиції - нарощувати свою міжнародну активність. Ми одержали підтвердження вірності нашого курсу в ході спілкування з нашими європейськими партнерами. Нарощування нашої активності буде полягати не тільки в збільшенні візитів за кордон, але й у збільшенні візитів в Україну, у ході яких будуть проводитися зустрічі з представниками опозиції, у першу чергу з Тимошенко", - відзначив депутат.

При цьому він додав, що Тимошенко, як правило, бере участь у самітах Європейської народної партії. Наступний саміт відбудеться в червні поточного року.

Крім цього, опозиція обговорює зі своїми європейськими партнерами питання підготовки слухань у Європарламенті по ситуації в Україні.

"Ми вживаємо заходів, щоб у ході наступної сесії Парламентської асамблеї Ради Європи пройшли позачергові дебати по ситуації в Україні. Зокрема, у зв'язку з наступом на свободу слова, порушеннями прав опозиції і використанням системи правосуддя в політичних цілях", - додав він.

Читайте також:

Генпрокуратура скасувала допит Тимошенко

Янукович пояснив, чому відновили кримінальну справу проти Тимошенко

ПР вимагає судити Тимошенко за заклики до повалення влади

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: