Тимошенко заплітає косу з заплющеними очима

Тимошенко розповіла про свій ранковий розпорядок і відношення до сну.

Прем`єр Юлія Тимошенко заявляє, що намагається заощаджувати свій час для сну.

Про це Тимошенко повідомила 22 грудня, під час прямої телефонної лінії з читачами газети "Комсомольская правда в Украине".

"Ранок для мене - це той час, коли я пробую добрати від всіх ранкових процедур, і перетягнути трошки цей час до сну. Я тягну до останньої хвилини, щоб встати з ліжка", - сказала Тимошенко.

Прем'єр додала, що збирається на роботу дуже швидко.

"Сніданок вранці у мене швидко проходить, косу я заплітаю ще із заплющеними очима, а потім вже починаю потрошечки приходити до тями і ставати в робоче русло", - уточнила вона.

Тимошенко також повідомила, що вже не займається бігом уранці.

"Криза перше, що знищила - це можливість прем'єр-міністра бігати вранці. А, по-друге, я дуже мало часу приділяю всім деталям уранці, крім того, щоб прем'єр вийшов більш-менш у порядку", - пояснила Тимошенко.

Як відомо, начальник особистої охорони Тимошенко Олександр Бутенко у нещодавньому інтерв'ю розповів, що прем'єр щоранку бігає по 12 км.

Нагадаємо, Тимошенко планує змінити образ. Про це розповіла її особистий перукар, повідомляється на сайті Тимошенко.

"Юлія Тимошенко - відомий всьому світу політик, і ніякий радикалізм у зміні образу неприпустимий. Тим більше коса - це дуже сильний і харизматичний атрибут", - зауважила перукар.

"Втім, навіть те, що здається найкращим, звичайно ж, іноді доводиться міняти. Скажу вам по секрету, що ми вже почали обговорювати можливі зміни і працювати над новим образом", - додала вона.

Читайте також:

Тимошенко радикально змінить косу

Юлія Тимошенко змінила імідж, коси більше немає

Тимошенко любить бельгійський шоколад

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: