Тимошенко заради єдності не критикуватиме жодного лідера опозиції

Лідер БЮТ запевнила, що проти жодного лідера опозиційних сил від неї не почують не те що поганого слова, але будь-якого слова з неповагою.

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко запевняє, що заради єдності опозиції не критикуватиме жодного лідера опозиційних політичних сил.

Про це вона заявила в інтерв’ю одному з телеканалів.

”Зараз знову з`явилися образливі інтерв’ю, висловлювання, але я на це відповідати не буду. Я для себе взяла табу, що я проти жодного лідера опозиційної партії не скажу слова неповаги, тому ще це є боротьба проти України”, - підкреслила вона.

За словами Тимошенко, робота опозиційних сил має вимірюватися певними критеріями.

”Якщо лідер будь-якої опозиційної партії протистоїть тому, що робить Янукович і його оточення, це дійсно є опозиційна сила. А якщо лідер опозиційної партії б`є по своїх, це найкращий лакмусовий папір, це критерій того, щоб визначитися, що це несправжня опозиція. Це опозиція, яка бореться за свої амбіції, за свої рейтинги, за свої електоральні перемоги на наступних виборах – парламентських, у місцеві ради” - переконана Тимошенко.

Лідер БЮТ Тимошенко запевнила, що проти жодного лідера опозиційних сил від неї не почують не те що поганого слова, але будь-якого слова з неповагою.

Нагадаємо, Тимошенко вважає, що провести дострокові вибори можна лише під тиском народу.

Вона відзначила, що зараз не можна піти за схемою 2007 року.

"Сьогодні депутати не можуть скласти 150 мандатів, бо цю норму прибрали з закону. Але якби ця норма і була, то треба був би указ президента. А Янукович не буде розпускати цей парламент. Але якщо люди скажуть своє слово, то Янукович не матиме іншого вибору, ніж оголосити вибори", - заявила Тимошенко.

Читайте також:

Тимошенко придумала, як провести дострокові вибори

Тимошенко у Луцьку оточили бойовики з символікою ПР

Тимошенко закликала до дострокових виборів ВР і імпічменту Януковичу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: