Тимошенко заспокоїла хіміків (відео, оновлено)

Сьогодні в Україні спостерігаються ознаки рецесії хімічної промисловості.


Про це заявила Юлія Тимошенко сьогодні на нараді з керівниками підприємств галузі.

"Можна констатувати вже за першими показниками, що внаслідок того, що світова фінансова криза, на жаль, набирає оборотів, ми і в Україні вже зараз бачимо певні ознаки економічної рецесії галузі, і це свідчить про те, що ми вже, як наслідок, можемо недоотримати і доходи до бюджету, ми можемо сьогодні зареєструвати в показниках зростання ВВП рецесію по хімічній галузі, ми можемо це відчути і на соціальних проблемах кожного підприємства", - наголосила Тимошенко.

Вона відзначила, що на сьогодні на внутрішньому і зовнішньому ринках хімічної промисловості спостерігається падіння цін, а також скорочення ринку.

Тимошенко відзначила, що в жовтні-листопаді виробництво аміаку і карбаміду в Україні скоротилося на 20-50%.

Прем`єр також повідомила, що для нормалізації ситуації в галузі буде створена спеціальна комісія на чолі з керівником групи радників прем`єр-міністра Віталієм Гайдуком, до якої ввійдуть представники уряду і підприємств галузі. За словами прем`єра, комісія "перебуватиме в постійному діалозі, аби ми мали змогу оперативно реагувати на те, що сьогодні в галузі відбувається".

Крім того, прем`єр звернулася до керівників підприємств галузі з проханням зробити все можливе, щоб зберегти робочі місця і заробітну плату працівникам підприємств, і проводити будь-які зміни в цьому напрямі винятково з відома профспілок.

За даними Держкомстату, в хімічній і нафтохімічній промисловості у жовтні зафіксований спад виробництва на рівні 19,2%.


ВідеоТимошенко заспокоїла хіміків

ВідеоТимошенко допоможе хімікам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: