Тимошенко: затримання колишніх чиновників - це помста мафії Януковича

Тимошенко заявила, що всі чиновники, які начасі затримані, які сьогодні знаходяться за гратами, - це є пряма помста мафії.

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко розцінює кримінальну справу проти екс-заступника міністра юстиції Євгена Корнійчука як помсту президента Віктора Януковича та його оточення за повернутий державі природний газ.

Про це Тимошенко 24 грудня заявила журналістам після допиту у Генеральній прокуратурі.

"Ми тримаємо зв'язок із адвокатами всіх репресованих людей з нашої команди. Ми знаємо, як розгортаються події, і можна сказати, що всі люди, які сьогодні затримані, які сьогодні знаходяться за гратами, - це є пряма помста мафії", - сказала Тимошенко.

Зокрема, за її словами, у справі про повернення НАК "Нафтогаз України" природного газу від посередницької компанії "РосУкрЕнерго" брав участь Корнійчук, який готував відповідні документи та допомагав оформлювати відповідну процедуру.

"Сьогодні вони розправляються з усіма урядовцями, які їх позбавили тіньових, нечесних заробітків і прибутків. Корнійчук відноситься до них", - зазначила Тимошенко.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України 22 грудня порушила кримінальну справу щодо колишнього першого заступника міністра юстиції України Корнійчука. Проте, 24 грудня, Печерський районний суд Києва відмовив Генеральній прокуратурі України в арешті на два місяці, а прожовжив термін затримання тільки на 10 днів.

Як відомо, 8 червня ц.р. Арбітражний інститут Стокгольмської торгової палати зобов'язав НАК "Нафтогаз України" повернути компанії RosUkrEnergo (Швейцарія) 11 млрд. куб. м газу і надати додатковий обсяг газу у розмірі 1,1 млрд. куб. м як неустойку за порушення умов контракту. Крім того, суд зобов'язав "Нафтогаз" заплатити RosUkrEnergo 197 млн. дол. за порушення контракту.

На початку червня СБУ порушила справу за фактом завдання шкоди державі Україна у зв'язку з рішенням Стокгольмського арбітражу.

У цій справі звинувачення були пред'явлені колишньому першому заступнику голови НАК "Нафтогаз України" Ігорю Діденку, екс-керівнику Державної митної служби Анатолію Макаренку і колишньому заступнику начальника Енергетичної регіональної митниці Тарасу Шепітьку.

Читайте також:

Арешт Діденка продовжили ще на місяць

Суд відмовив ГПУ в арешті найближчого соратника Тимошенко

Тимошенко шиють нецільову покупку машин для сільських лікарень

Генпрокуратура заборонила Тимошенко залишати місце проживання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: