Тимошенко заявила про повернення "ківаловщини"

Рішення Центрвиборчкому про реєстрацію списків кандидатів у депутати від Київського обласного відділення партії "Батьківщина", прийнятих на сьогоднішній конференції, стане тестом влади на готовність створити "видимість демократичних виборів".

Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що команда Віктора Януковича для проведення "зручних" для себе виборів до органів місцевого самоврядування вдається до методів, які застосовувалися ними на президентських виборах у 2004 році.

"Така ЦВК у нас була в 2004 році, коли були вибори Ющенко і коли в 2004 році повністю сфальсифікували все. І сьогодні так само за Центральну виборчу комісію партійно відповідає Ківалов, і все, що було в 2004 році, повністю, в повному обсязі, повернулося ", - заявила Тимошенко.

Вона також підкреслила, що рішення Центрвиборчкому про реєстрацію списків кандидатів у депутати від Київського обласного відділення партії "Батьківщина", прийнятих на сьогоднішній конференції, стане тестом влади на готовність створити "видимість демократичних виборів".

"Зареєструвати наші списки - справжні, надійні - для них буде викликом: або вони їх реєструють і тоді мають хоча б мінімальний шанс на те, що ці вибори будуть хоча б схожі на несфальсіфіцірованние, або, якщо вони зараз реєструють фальшиві списки, то ці вибори вже на початку не будуть мати ніякого значення ", - сказала лідер" Батьківщини ".

"Ми, безумовно, будемо боротися, ми будемо всіма силами як в Україні, так і використовуючи міжнародні можливості робити все для того, щоб ці списки, ці вибори не були визнані, і ми будемо боротися за те, щоб у нашої політичної сили і далі була можливість змінювати Україну на краще, наближаючи її до європейських стандартів ", - підсумувала Тимошенко.

Нагадаємо, опозиційні партії закликали світових лідерів звернути увагу на загрозу фальсифікації місцевих виборів в Україні.

Про це йдеться у спільному зверненні опозиції до президентів Єврокомісії, Європарламенту та ПАРЄ, а також до голів рад ОБСЄ та ЄС та глав держав стратегічних партнерів України.

У листі прописані 7 механізмів, "які становлять реальну загрозу фальсифікації місцевих виборів", повідомив депутат Анатолій Гриценко.

Зокрема, йдеться про процедуру прийняття рішень ЦВК, закладену у чинний закон про місцеві вибори, механізми формування тервиборчкомів, "клонування" місцевих осередків опозиційних партій та інших порушень їхніх прав".

Окремо у листі наголошується, що у Центрвиборчкомі "домінує президентська більшість".

Читайте також:

Тимошенко висунула вимоги Януковичу

Список Партії регіонів на Одещині очолив митрополит

МЗС запросило ОБСЄ й Раду Європи на місцеві вибори

Голова Сумського тервиборчкому відмовився від посади

ВідеоТимошенко заявила про повернення "ківаловщини"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: