Тимошенко заявила, що у Wikileaks нема на неї компромату

Юлія Тимошенко заявила, що її слова та будь-які позиції в закритих розмовах не відрізняються від публічних.

Колишній прем'єр-міністр Юлія Тимошенко впевнена, що при оприлюдненні сайтом Wikileaks  секретних матеріалів не може з'явитися інформація, яка могла б її скомпрометувати.

"Кожна моя розмова може бути в будь-який момент оприлюдненою, тому що те, що я роблю публічно, те саме я роблю в будь-яких приватних розмовах. Мої слова та будь-які позиції в закритих розмовах не відрізняються від публічних", - заявила лідерка БЮТ.

Тимошенко зазначила, що інформація на Wikileaks свідчить про те, що вона завжди працювала проти тіньових кланів.

Нагадаємо, наприкінці листопада на сайті Wikileaks було оприлюднено понад 250 тисяч листів дипломатів США, деякі з них стосуються і України.

Зокрема, у документах міститься інформація про те, що Олександр Медведько (колишній генпрокурор) наказав заарештувати Олександра Турчинова (екс-перший віце-прем'єр-міністр) і Андрія Кожем'якіна (депутат Ради, перший заступник голови фракції БЮТ) за те, що вони знищили документи СБУ, у яких йшлося про зв'язок Тимошенко з бізнесменом Семеном Могилевичем, якого вважають одним із керівників російської мафії.

Також, згідно розсекреченим документам, відомий бізнесмен, співвласник компанії RosUkrEnergo Дмитро Фірташ начебто зізнався у співпраці із Могилевичем.

Читайте також:

Кучма розповів, коли Україна поверне Севастополь Росії

США радились із патріархом Кирилом щодо України

Wikileaks: Росія шантажувала інші країни, щоб не визнавали Голодомор

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: