Тимошенко заявила, що не готова давати свідчення

Тимошенко заявила, що поки не готова давати свідчення в суді через ненормальний режим роботи, оскільки він не залишає часу на вивчення матеріалів справи.

Екс-прем’єр Юлія Тимошенко заявила, що не готова на даний момент давати свідчення.

Про це вона сказала після того, як свідок Михайло Лівінський відмовився давати покази в середу без захисника.

Після виходу Лівінського з зали адвокат Тимошенко Юрій Сухов заявив повторне клопотання про виклик цього ж самого свідка на наступне засідання суду, а також щодо виклику в якості свідка екс-міністра кабінету міністра Петра Крупка.

У свою чергу Кірєєв сказав, що ці клопотання будуть вирішені після допиту підсудної і запропонував Тимошенко дати свідчення.

"Враховуючи те, що влаштований ненормальний режим роботи, і в мене не залишається часу для вивчення матеріалів справи і показів свідків, я на цю хвилину не готова давати покази і заявляю клопотання щодо перерви у засіданні на два дні, до понеділка", - сказала Тимошенко

Також вона попросила взяти до уваги той факт, що на середу планувався допит свідків, а не дослідження доказів і її допит.

В свою чергу Кірєєв зауважив, що суд вкотре надав можливість підсудній дати покази у справі, однак вона на даний момент відмовилася

Тимошенко категорично заявила, що вона не відмовляється.

Після цього Кірєєв оголосив технічну перерву до 15:10.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва відмовився допустити народного депутата від БЮТ Сергія Власенка до захисту інтересів свідка у кримінальній справі, порушеній проти колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, екс-керівника апарату прем'єра Михайла Лівінського.

Усі подробиці арешту та справи Юлії Тимошенко читайте у спецтемі ТСН.ua

Читайте також:

Печерський суд поновив слухання справи Тимошенко

Тимошенко відмовилась ставити питання Ющенку

Ющенко: Тимошенко відмовилася від пропозиції Росії щодо ціни на газ в 250 доларів

НУ-НС: Ющенко має відповідати безпосередньо за газові контракти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: