Тимошенко заявила, що її невідома хвороба прогресує

Суддя Родіон Кірєєв знову відмовився пустити до Юлії Тимошенко особистого лікаря. Екс-прем'єр стверджує, що симптоми хвороби зберігаються.

На початку судового засідання 22 серпня екс-прем'єр Юлія Тимошенко заявила, що її хвороба прогресує, і надала клопотання про допуск до неї лікаря і медсестри, яким вона довіряє.

"Симптоми хвороби зберігаються. Більш того, все це прогресує. Це не схоже на хвороби, які мені відомі. Я хочу, щоб ви допустили медсестру і лікаря, яким я довіряю", - сказала Тимошенко.

У відповідь на це головуючий суддя Родіон Кірєєв зазначив, що до Тимошенко були допущені фахівці МОЗу, але вона відмовилась від огляду.

Окрім того, суддя стверджує, що за даними начальника медичної частини СІЗО, стан здоров'я Тимошенко задовільний і вона може брати участь у судових засіданнях.

Тимошенко, зі свого боку, стверджує, що в СІЗО її не оглядали.

Кірєєв відмовився розглядати клопотання про допуск до неї особистого лікаря. "Не треба засідання суду перетворювати на шоу", - заявив він.

Нагадаємо, на засіданні суду 18 серпня стало відомо, що стан здоров'я Юлії Тимошенко погіршився. Екс-прем'єр просила допустити до неї її лікаря, однак суд не дав такої згоди.

На думку київського депутата від БЮТ Олександра Бригинця, екс-прем'єра труять щурячою отрутою. За його словами, Тимошенко дали поспілкуватися з лікарем, однак не дозволили здати аналіз крові.

Читайте також:

Тимошенко втретє відмовилася від медогляду, побоюючись розголосу

У БЮТ підозрюють, що Тимошенко труять щурячою отрутою

Тимошенко боїться, що її вб'ють у СІЗО, і згадує Сталіна

Ющенко хотів взяти Тимошенко на поруки, але передумав

ВідеоТимошенко заявила, що її невідома хвороба прогресує

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: