Тимошенко заявила, що ніхто, окрім неї, не захистить країну

Тимошенко не йде з політики, бо вважає, що вона єдина, хто може захистити Україну.

Прем`єр-міністр Юлія Тимошенко заявляє, що балотується в президенти для того, щоб захищати Україну, оскільки ніхто інший з кандидатів на посаду глави держави цього зробити не зможе.

«Іноді мене запитують, чи втомилася я від політики. Я хочу вам сказати - тут не у втомі справа, і у вас, і в мене, а справа у відповідальності. Якби було кому передоручити, якби я бачила такого політика реально, якому можна було б у руки передати (країну – ред.) і заспокоїтися, і сказати, що Україна захищена, можливо, я б уже зітхнула і зробила це», - заявила Тимошенко.

«Але поки що, - додала вона, - знаючи всіх поіменно і досконально, не насмілююся, тому що це велика відповідальність».

Прем`єр зазначила, що результати виборів повинні не допустити приходу до влади кандидата від недемократичних сил. При цьому Тимошенко запевнила, що якщо в другий тур з Віктором Януковичем вийде не вона, а інший кандидат від демсил, то БЮТ і вона особисто підтримають цього кандидата.

Також прем’єр-міністр за заявила, що не виключає, що після першого туру президентських виборів деякі кандидати у президенти, що представляють демократичний табір, можуть закликати виборців не приходити не виборчі дільниці у другому турі голосування.

«Я не виключаю, що між першим і другим турами частина кандидатів у президенти від демократичного сектора закликатимуть західну і центральну Україну не ходити голосувати. Згадаєте мої слова», - сказала Тимошенко.
Вона підкреслила, що має у своєму розпорядженні інформацію про те, що відповідна домовленість між деякими кандидатами у президенти від демократичних сил і Партією регіонів вже досягнута.

«Є і домовленості, і підписані контракти, і розставлені посади, і все решта. Інша річ, що потім Партія регіонів усіх кандидатів від демократичних сил акуратно відставить убік, якщо, не дай Боже, відбудеться її перемога», - сказала Тимошенко.

Вона підкреслила, що у Партії регіонів аргумент для того, щоб такий сценарій міг спрацювати, один: «Всі вони однакові, давайте почекаємо молодої порості… А зараз почекайте, хай прийде Янукович, і хай усім покаже, як погано жити при поганій владі, а поки що не ходіть, а підете, коли прийде час».

Прем`єр закликала людей бути пильними і не піддаватися на провокації.

Тимошенко підкреслила, що розрив між основними кандидатами – нею і Віктором Януковичем – може складати «частки відсотків», тому явка виборців буде надзвичайно важливою, особливо у другому турі. «Необхідно всім прийти (на вибори), всім… Ніхто вдома не залишається», - сказала Тимошенко.

Читайте також:

Тимошенко поїхала на Західну Україну

Медведчука "сватають" в голови Секретаріату в разі перемоги Тимошенко

БЮТ спростував причетність до підпалів офісів регіоналів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: