Тимошенко заявила, що "в традиційному сенсі" адмінресурс не використовувала

Тимошенко каже, що якби вона ставила план, звільняла за невиконання, їй доповідали з "кожного двору", то тоді б це був адмінресурс.

Кандидат на пост президента, чинний прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що не використовувала адміністративний ресурс в ході першого туру президентських виборів, проте виконувала свої обов'язки як голови уряду.

Для мене адмінресурс - це коли ставиться план по двору кожній адміністративній структурі, коли вони щодня звітують, скільки голосів вони забезпечили, коли вони для цього використовують тиск через звільнення, догани, тиск - Тимошенко.

"... До речі, в східній Україні через місцеві органи влади, підконтрольні Партії регіонів, все це триває. До того ж у Донецькій або Луганській області через прокуратуру тиснули на керівників шахт, профспілок. Тому в традиційному сенсі для України я ніякий адмінресурс не використовувала . І ніколи не буду використовувати ", - зробила акцент Тимошенко.

При цьому вона зазначила, що всі ефіри, пов'язані з передвиборною агітацією, були сплачені за кошти виборчої кампанії.

"А взагалі у мене робота як у прем'єр-міністра не скасовано. І відповідальність за країну не знята. І я не можу не їздити в регіони, не вивчати ситуацію, не піднімати сфери, не розвивати ті напрямки реформ, які ми проводимо", -- підкреслила прем'єр.

Тому відвідування регіонів під час виборчої кампанії Тимошенко вважає "цілком логічним", оскільки вона відправлялася туди і до виборів.

Крім того, прем'єр зазначила "величезні" проблеми з видачею земельних актів і квартир в Україні. "Там, де корупція, там дуже важко ламаються старі схеми. І я їжджу для того, щоб самостійно навести кругом порядок", - додала вона.

Тимошенко також запевнила, що вона чітко розмежувала поїздки в регіони по прем'єрській роботі і зустрічі з виборцями.

Також вона заявила, що під час всеукраїнського туру З Україною в серці за участю близько 30 відомих виконавців оплачувалося тільки встановлення сцени та звуку. "Я ніколи ні з одним учасником нашого туру ніякі фінансові справи не обговорювала", - додала вона.

Нагадаємо, раніше голова комітету Верховної Ради з питань свободи слова та ЗМІ Ганна Герман (фракція Партії регіонів) заявила, що кандидат у президенти України, прем'єр-міністр Юлія Тимошенко використовує адміністративний ресурс для тиску на засоби масової інформації.

Читайте також:

Тимошенко розповіла про кримінальну справу, порушену проти неї в Росії

Тимошенко готує безстроковий мітинг на Майдані

БЮТ: Янукович масово госпіталізує киян для фальсифікації виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: