Тимошенко запевняє, що боротьбу з корупцією не варто починати з неї

Тимошенко каже, що має список корупціонерів, яких треба "кінчити за те, що вони зробили з країною за ці 18 років".

Кандидат у президенти, прем’єр-міністр Юлія Тимошенко стверджує, що за все життя не одержала від держави жодних матеріальних благ. Про це вона розповіла, коментуючи ситуацію з корупцією в Україні.

Тимошенко нагадала про останній світовий рейтинг антикорупційних країн, де перше місце посіла Нова Зеландія. "Якби всі чиновники ставилися до корупції як я, то Нова Зеландія була б тільки другою. Першою була б Україна", - заявила Тимошенко.

"Я за все своє життя не одержала від держави жодної квартири, жодної дачі, я не взяла ні копійки грошей з держбюджету", - додала вона.

Тому, зазначила Тимошенко, починати боротьбу з корупцією з неї "не варто". "Але в мене є дуже великий список людей, з яких треба починати боротьбу з корупцією", - додала вона.

"Скажу більше, це ті люди, з яких не тільки треба починати, а яких треба в буквальному значенні кінчити за те, що вони зробили з країною за ці 18 років", - заявила прем'єр.

На запитання про три справи, які б вона зробила в першу чергу, ставши президентом, Тимошенко нагадала перше телеінтерв'ю Барака Обами як президента США. Тоді, нагадала прем'єр, Обаму запитали, чи читав він так звану Книгу таємниць, яку може читати тільки президент США.

"Барак Обама по-чорному пожартував, що книгу цю він, звичайно ж, читав, але розповісти про це журналісту ніяк не може, тому що відразу після цього його доведеться усунути", - зазначила Тимошенко.

"Тому я теж нічого не можу сказати з приводу своїх перших справ. Щоб ніхто не встиг утекти. Я жартую, звичайно ж", - додала вона.

Читайте також:

Путін відмовив Тимошенко у підтримці на виборах

Тимошенко: до влади хоче повернутися стара банда

У Львові Тимошенко подарували ікону святої Юлії

Тимошенко назвала точну дату завершення кризи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: