Тимошенко вимагає публічних вибачень від тих, хто підозрював її у втечі

Після свого повернення з Брюсселя, Юлія Тимошенко повернулася до України і почала вимагати від політиків вибачитися за їх сумніви у її поверненні.

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко вимагає публічних вибачень з боку українських політиків, які прогнозували, що вона використовуватиме поїздку до Брюсселя, аби не повернутися до України і таким чином уникнути кримінального переслідування з боку чинної влади.

"Я хотіла би розпочати з того, щоб усі політики і наближені до політиків кола вибачилися за те, що казали, що я не повернусь з Брюсселю, що я десь буду збігати з рідної країни. І хочу, щоб ті вибачення прозвучали публічно, так само, як вони оголошувалися, всі ті заяви про те, що я не повернуся додому", - сказала Юлія Тимошенко журналістам в аеропорту після повернення з Брюсселя, повідомляє її персональний сайт.

Лідер партії "Батьківщина" наголосила, що вона дотрималася свого слова і повернулася до України для продовження своєї політичної діяльності.

"Я не бачу жодних підстав сьогодні сумніватися в тому, що всі ті надумані справи провальні, що вони сьогодні всі навіть не дійшовши до суду розвалилися і тому все це потрібно президенту Януковичу закривати", - додала вона.

"Я вдома для того, щоб продовжити свою політичну роботу, щоб продовжити захищати країну від всіх викликів, які сьогодні постали перед нею з приходом нової влади", - заявила Юлія Тимошенко.

Читайте також:

Регіонал порівняв Тимошенко з "перестиглою німфеткою"

Тимошенко порівняла Януковича з пізнім Брежнєвим

Тимошенко: з 70 кроків до Євросоюзу Янукович зробив лише 7

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: