Тимошенко зажадала відкласти суд на місяць

Захист лідера "Батьківщини" наполягає. що Тимошенко досі не встигла ознайомитись з матеріалами кримінальної справи.

Захисник екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, народний депутат Сергій Власенко просить суд дати місяць на завершення ознайомлення з матеріалами кримінальної справи проти екс-міністра.

CУД НАД ТИМОШЕНКО: УСІ ПОДРОБИЦІ

З відповідним клопотанням він звернувся до судді Печерського райсуду Києва Родіона Кірєєва, який головує у судовому засіданні з попереднього розгляду кримінальної справи щодо газових угод 2009 року.

Власенко зауважив, що Тимошенко і йому було відведено замало часу для повного ознайомлення з матеріалами.

За словами Власенка, на сьогодні залишилось 11 томів, з якими захист ще не встиг ознайомитись. З 20 червня він прочитав 6 з 14 томів, у кожному з яких 250-300 сторінок, а Тимошенко прочитала 4 томи.

"Один місяць – це невеликий строк, враховуючи те, що Тимошенко продовжує ознайомлюватись з матеріалами іншої кримінальної справи", - сказав Власенко.

За його словами, місяць - це поміркований строк, під час якого захист працюватиме "на межі своїх людських можливостей". Тому він попросив час до 24 липня.

Нагадаємо, 24 червня розпочався судовий процес над колишнім прем'єр-міністром України, лідером партії Батьківщина Юлією Тимошенко у газовій справі. Екс-прем'єра звинувачують у перевищенні влади і службових повноважень під час укладення газових контрактів з Росією у 2009 році.

Читайте також:

Суддя знову відмовився відсторонитися від справи Тимошенко

Дипломати США запевняють, що Тимошенко обманом отримала кредити МВФ

Тимошенко вимагає, щоб її долю вирішив суд присяжних

ВідеоТимошенко зажадала відкласти суд на місяць

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: