Тимошенко збирається переписати бюджет-2010

Прем`єр Юлія Тимошенко в Одесі нагадала, що в бюджеті-2010 ще не все включено і над цим треба працювати, зокрема над розвитком портів.

У проекті бюджету 2010 року необхідно передбачити кошти для надання держгарантій на залучення інвестицій для розвитку морських і річкових портів України.

Про це заявила прем`єр Юлія Тимошенко в Одесі під час круглого столу з керівниками портів, галузевих профспілок, органів виконавчої влади і учених, повідомляє УНІАН.

Крім того, вона зазначила, що такі кошти мають бути передбачені й в бюджеті цього року.

"У законі про бюджет на 2009 рік і в проекті закону на 2010 кожного разу необхідно передбачати спеціальну статтю бюджету, що стосується залучення за рахунок надання державних гарантій відповідних дешевих і довгострокових кредитних ресурсів", - сказала Тимошенко.

При цьому вона зазначила, що на сьогоднішній день в Україні не реалізуються серйозні проекти для розвитку портів. "На жаль, зараз у нас немає гарних проектів", - сказала Тимошенко.

Прем’єр також зазначила, що в разі потреби держава зможе взяти на себе виплату відсотків за кредитами, які будуть найбільш важливі та перспективні для розвитку портів.

Тимошенко сказала, що, перш за все, необхідно розширювати території портів і для цього необхідно спростити процедуру надання земель.

Вона зазначила, що основні фонди портів на сьогоднішній день мають високий ступінь зношеності і вимагають ремонту.

Також Тимошенко вважає, що необхідно посилити роботу із забезпечення безпеки мореплавання.

Нагадаємо, 15 вересня Юлія Тимошенко підписала проект державного бюджету на 2010 рік. Вона повідомила, що проект бюджету того ж дня буде передано до парламенту.

Раніше Міністерство фінансів запропонувало Кабміну встановити доходи державного бюджету на рівні 284,841 млрд грн., зокрема доходи загального фонду - 219,154 млрд грн.

Читайте також:

Тимошенко більше не приймає критику бюджету

Тимошенко підписала проект держбюджету-2010

У Тимошенко придумали, як "проштовхнути" бюджет

Мінфін пропонує встановити дефіцит бюджету-2010 на рівні 47 млрд гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: