Тимошенко збирається потіснити Януковича на Донбасі

Тимошенко представить програму дій "Новий Донбас".

До кінця року команда кандидата на пост президента України Юлії Тимошенко представить громадськості програму "Новий Донбас" - план розвитку регіону.

Про це 9 листопада під час прес-конференції повідомила керівник виборчого штабу Тимошенко в Луганській і Донецькій областях Наталя Королевська.

"Ми повірили, що зможемо збудувати новий Донбас, який зможе привернути до себе сильні еліти", - сказала Королевська. Вона вважає Донбас перспективним для багатьох політичних сил регіоном.

"Склався стереотип, що Луганська і Донецька області – це історично вотчина Партії регіонів. І Партія регіонів намагається переконати всі політичні сили не приходити в регіон і не витрачати часу і сил", - сказала Королевська. Водночас вона наголосила, що еліти "старого Донбасу побудували свій регіон на страху бізнесу, на страху людей". "Бачимо, як більшість ЗМІ в регіоні належать ПР, більшість чиновників, вся вертикаль чиновників також підтримує ПР... Люди повинні мати альтернативні рішення", - вважає вона.

Королевська упевнена в тому, що президентські вибори – це старт для нової концепції Донбасу, для приходу в регіон молодих амбітних людей.

"Ми розраховуємо на підтримку в регіоні. За попередніми соціологічними опитуваннями, на сьогодні в Луганській і Донецькій областях від 7% до 15% населення підтримують Юлію Тимошенко", - сказала Королевська. За її словами, у регіоні від 10 до 15% "симпатиків, які позитивно ставляться до Тимошенко як до майбутнього президента".

Нагадаємо, лідер Партії регіонів Віктор Янукович залишився лідером рейтингу кандидатів у президенти. В той же час, прем'єр-міністр Юлія Тимошенко скоротила відставання від першого місця.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Центром Разумкова. Згідно їхнім результатам, у першому турі виборів за Януковича готові проголосувати 24,7% респондентів, а за Тимошенко - 17,3%.

Читайте також:

Тимошенко скоротила відставання від Януковича до 6%

Янукович майже на 12% популярніший за Тимошенко

Янукович обіцяє робити все що Тимошенко, тільки навпаки

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: