Тимошенко: здавати в управління ГТС - здавати Україну

Лідер опозиції заявила, що газотранспортний консорціум потрібен бізнесменам з оточення Януковича, і по суті є незаконним.

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявляє, що будь-які наміри створити газотранспортний консорціум є незаконними.

Про це вона заявила, коментуючи останні заяви деяких міністрів щодо наміру утворити консорціум з управління українською ГТС.

"Всі закордонні партнери, яким теперішні "урядовці" з України запропонують утворити консорціум з управління газотранспортною системою нашої держави, повинні знати, що ця пропозиція є незаконною та суперечить національним інтересам України", - сказала Тимошенко, повідомляє прес-служба БЮТ.

"Теперішня влада - не вічна, відповідальні політики повернуться до державного керма і скасують антидержавні угоди, якщо вони будуть укладені. Здавати в управління ГТС – все одне, що здати в управління Україну", - додала вона.

На думку Тимошенко, "консорціум потрібен оточенню Януковича – українським олігархам, які через різноманітні політичні поступки, що є цинічною торгівлею незалежністю та державним суверенітетом, прагнуть отримати надприбутки та продовжити процес привласнення стратегічної власності держави".

Як повідомлялося, у п'ятницю, 19 березня, перший віце-прем'єр Андрій Клюєв заявив, що уряд ініціює передачу української газотранспортної системи в управління міжнародному консорціуму за участю Росії, України та Євросоюзу.

За словами Клюєва, це збільшить транзит газу через нашу країну і знизить ціни для України, що дозволить не збільшувати вартість газу і для внутрішніх споживачів.

Читайте також:

Уряд поїде до Москви добиватися газового "рівноправ’я"

Новий уряд ініціює передачу частини ГТС Росії і ЄС

Азаров доручив Бойку придумати, як не платити Росії за газ з бюджету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: