Тимошенко зібрала 5-тисячний мітинг проти Януковича

Прем'єр зібрала біля пам'ятника Шевченку віче народно-патріотичних сил і виступила на ньому з жорсткою критикою чинної влади.

У центрі Києва біля пам'ятника тарасу Шевченку почалося віче народно-патріотичних сил України, зібране екс-прем'єром, лідером БЮТ Юлією Тимошенко.

На мітинг зібралися близько 5 тисяч осіб, які прийшли з державними прапорами України та прапорами Блоку Юлії Тимошенко.

Сама Тимошенко, виступаючи на вічі, жорстко розкритикувала нову українську владу. Вона вкотре наголосила, що новий президент Віктор Янукович прийшов до влади технологіями та обманом, тому через це він не довго залишатиметься при владі.

Крім того, Тимошенко назвала Януковича "спадкоємцем малоросіянства", який виступає проти всього українського.

Тимошенко запитала: "Так навіщо така неправда? Навіщо їздити в святі місця, щоб прикривати політику, яка робиться і працює проти України?".

"Я думаю, що не можна допускати цих поганих традицій, коли можна робити що завгодно, але потім з'їздити до Канева і по суті отримати собі індульгенцію. Я думаю, що такі люди є достойними спадкоємцями недолугого малоросіянства. Проти таких землячків і виступав Шевченко, і боровся з ними", - додала вона.

Разом з Тимошенко на мітинг прийшли депутати від фракції БЮТ та НУНС, зокрема, Юрій Кармазін, Володимир Стретович та Борис Тарасюк.

Біля пам'ятника зібралися кілька тисяч людей під прапорами БЮТ, Народного Руху України та Народного руху. Сутичок не зафіксовано.

Також Тимошенко закликала учасників мітингу ухвалити резолюцію про створення об’єднаної демократичної опозиції. "Я хочу, щоб ми разом з вами проголосили спільну резолюцію, що в парламенті не всі продажні. І не всі сьогодні готові бігти за посадами і грошима. Щоб ми проголосили резолюцію про єднання таких чесних політичних сил і громадських організацій, і сказали: досить зрадництва, досить прислужувати тому, хто не служить Україні", - сказала політик.

На її думку, об’єднання всіх демократичних і націонал-патріотичних сил дозволить продовжити боротьбу. "Я прошу вас із сьогодення дати один одному зобов’язання, що ми спільно, чітко і сильно протистоїмо всьому, що є антиукраїнським. Ми чітко, спільно і сильно йдемо разом і єднаємо всіх людей доброї волі. І я знаю, що все це знову завершиться шансом, який Господь дасть Україні. І на цей раз ми шанс цей ніколи нікому не дамо зруйнувати", - додала Тимошенко.

У мітингу також взяли участь народні депутати Володимир Яворівський, Микола Томенко, Юрій Кармазін, Володимир Стретович, Борис Тарасюк, Ольга Герасим’юк і Сергій Соболєв.

Нагадаємо, раніше Тимошенко анонсувала проведення в день народження Шевченка "віча вшановування пам’яті Великого Кобзаря", яке мало започаткувати та започаткує єднання патріотичних, демократичних сил для захисту України, свободи і демократії від антиукраїнської влади".

Читайте також:

Тимошенко: Янукович - спадкоємець ідеї малоросіянства

Тимошенко проведе у Києві мітинг єднання опозиції

Тимошенко вважає, що краще за неї ніхто не слугував Україні

Герман: Тимошенко запхала руку в найсвятіше

ВідеоТимошенко зібрала 5-тисячний мітинг проти Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: