Тимошенко зібрала уряд, щоб розібратися з грошима на Євро-2012

Кабмін зібрався, щоб скасувати постанову про виділення коштів на Євро-2012, яка заважає подоланню відразу двох президентських вето.

Кабінет міністрів зібрався, щоб скасувати свою постанову від 22 липня, яка визначає перелік об'єктів підготовки до проведення Євро-2012 в Україні.

Про це на засіданні погоджувальної ради у парламенті заявив лідер фракції БЮТ Іван Кириленко. "Ми чекаємо за 10 хвилин позитивне рішення уряду з питання першого а порядку денному - відміни постанови, яка розподіляє кошти. Й тоді виконуватимуться норми закону, який ми сьогодні ухвалимо", - сказав він.

Кириленко повідомив, що в законі буде прописаний механізм контролю та узгодження з комітетами ВР розподілу коштів, необхідних для проведення європейського чемпіонату в Україні.

При цьому він підкреслив, що в разі, якщо Кабміном буде ухвалене таке рішення, необхідності в прийнятті парламентом окремої постанови, що регламентує механізм контролю за розподілом цих коштів, не буде.

Нагадаємо, перед цим БЮТ І Партія регіонів домовилися подолати вето президента Віктора Ющенка на закон, який передбачав виділення майже 10 мільярдів гривень на Євро-2012 із коштів Національного банку.

Постанова, яку збирається скасувати уряд, була ухвалена задля знаходження інших механізмів фінансування підготовки до чемпіонату.

Також БЮТ і ПР планують подолати вето глави держави на зміни до закону про вибори президента. Сам Ющенко вже готовий оскаржити ймовірне рішення парламенту в Конституційному суді.

Читайте також:

БЮТ і ПР домовилися про гроші та готові подолати вето Ющенка

Партія регіонів та БЮТ пересварились через гроші на Євро-2012

Ющенко ветував виділення 10 мільярдів на підготовку до Євро-2012

Ющенко відмовився обирати президента за новими правилами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: