Тимошенко має намір відібрати у Фірташа 10 млрд доларів

Лідер "Батьківщини" сподівається відсудити трикратну суму по відношенню до тих 12,1 млрд кубометрів газу, які компанія RUE відсудила через Стокгольмський арбітраж у "Нафтогаза України".

У позові, який Юлія Тимошенко разом із групою осіб подала до американського суду проти компанії Дмитра Фірташа RosUkrEnergo, сума вимог складає 10 млрд доларів. Це трикратна сума по відношенню до тих 12,1 млрд кубометрів газу, які компанія RUE відсудила через Стокгольмський арбітраж у "Нафтогаза України".

Про це заявив народний депутат від БЮТ Сергій Власенко.

Хто саме, крім Тимошенко та Власенка, підписався під цим позовом, нардеп не розголошує.

"Відповідно до тих актів нормативних, на які ми посилалися у своєму позові, сума вимог може бути трикратною по відношенню до 12,1 мільярдів кубометрів природного газу, це 36 мільярдів кубометрів газу і якщо помножити на ту ціну, яка є сьогодні, це близько 10 мільярдів доларів", - зазначив він.

Власенко зазначив, що позов є колективний і до нього може долучитися кожен громадянин України. "Це так званий колективний позов, до якого можуть приєднатися будь-хто із громадян України, необмежене коло осіб", - зазначив Власенко.

Як відомо, колишній прем'єр-міністр Юлія Тимошенко подала позов до суду міста Нью-Йорк проти бізнесмена Дмитра Фірташа і швейцарської корпорації RosUkrEnergo. У своєму судовому позові Тимошенко звинуватила бізнесмена в змові і маніпуляціях, які призвели до тяжких наслідків для країни.

Пізніше лідер партії "Батьківщина" повідомила, що нью-йоркський суд прийняв до розгляду її позов.

Читайте також:

БЮТ визнав, що газові контракти Тимошенко невигідні: все через Фірташа

Фірташ: Тимошенко незрозуміла. У неї немає якоря

Фірташ пообіцяв, що Тимошенко погано закінчить

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: