Тимошенко зібралася написати свою Конституцію

Тимошенко вважає, що не варто шукати "хороших політиків для найкращої в світі Конституції". Це - утопія, наголосила вона.

Юлія Тимошенко має намір створити нову Конституцію, що буде покладена за основу створення нового проекту - України XXI століття.

"До наступних виборів потрібно створити проект України XXI століття, який буде складатися з нової Конституції і низки ключових, системоутворюючих законів, в яких будуть враховані всі помилки та досягнення успішних країн світу", - заявила Тимошенко.

За її словами, реалізація проекту України XXI століття можлива, "якщо робити це не під чергового вождя, а публічно, професійно і справедливо разом з громадянським суспільством та інтелектуальними, компетентними людьми".

Тимошенко при цьому зазначила, що основною помилкою українського суспільства останніх двадцяти років було те, що народ намагався вирішити проблеми, вибравши не правильну модель побудови країни, а вождя, обличчя.

"Народ щоразу обирав, керуючись емоціями, а не тверезим розрахунком. Кожен вождь, який приходив, встановлював у країні свої правила життя в залежності від рівня своєї жадібності, обмеженості і глибини своїх внутрішніх комплексів. Кожен новий вождь зі своїм оточенням легко зламував всі системи захисту країни "від дурнів", які закладені в Конституції і законах. Їм щоразу вдавалося це тому, що системи захисту або вкрай слабкі, або взагалі відсутні", - пояснила вона.

За словами Тимошенко, зараз українська влада знову нав'язує країні "концепцію осіб" - "тільки тепер нових, третіх, молодих, свіжих".

Лідер "Батьківщини" також назвала утопією пошук "хороших, моральних політиків, які з власної волі почнуть виконувати нашу "найкращу в світі" Конституцію".

"Якщо для хорошої Конституції треба шукати хороших політиків, то це означає, що Конституція і ключові закони не придатні", - зазначила вона.

Політик наголосила, що зараз "нова влада нам грубо нагадує, що наше покоління не зробило свою роботу, і тепер від цього страждають всі".

Читайте також:

Тимошенко категорично не піде в мери Києва

Тимошенко натякнула, що Янукович помре як миша - від оргазму

БЮТ поскаржився на Януковича в Європарламент

Тимошенко пожалілася у своєму блозі на "януковичів"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: