Тимошенко зібралася у відпустку

За даними преси, уряд "морально готовий до відставки", але деякі його члени, зокрема і прем'єр, нібито зібралися взяти відпустки.

Чинний прем’єр Юлія Тимошенко після висловлення недовіри з боку парламенту може піти у відпустку, пише газета "Дело" з посиланням на свої джерела в уряді.

За даними джерел, у випадку, якщо Верховна рада проголосує за вотум недовіри прем'єру, то весь склад Кабінету міністрів готовий де-факто припинити роботу, хоча де-юре продовжуватиме працювати. Зокрема, деякі члени уряду збираються взяти відпустки.

Як відомо, на вівторок, 2 березня, на 18.00 призначено позачергове засідання Кабміну. Його порядок денний наразі не повідомляється. Але відомо, що проект постанови про недовіру уряду Рада розглядатиме на своєму пленарному засіданні вже наступного дня, 3 березня.

ЗМІ зазначають, що "морально уряд готово до відставки, а деякі його члени планують брати відпустку". Водночас офіційно Тимошенко заявила, що "відставка Кабміну означає складення повноважень".

Самі міністри коментують своє майбутнє розпливчато. Зокрема, міністр з питань надзвичайних ситуацій Володимир Шандра заявив, що якщо Верховна рада його наймала, то вона ж і має його зняти. "Як вирішить Верховна рада, так і буде", - додав Шандра.

До того ж, за його словами, все залежить від формулювання. Якщо вотум недовіри буде висловлений тільки прем'єр-міністрові, то він (Шандра) і надалі працюватиме.

Міністр регіонального розвитку і будівництва Василь Куйбіда зазначив, що якщо уряд відправлять до відставки, то він теж піде. "Наскільки мені відомо, в проекті про вотум недовіри, підготовлений Партією регіонів, йдеться про відставку всього Кабінету міністрів", - заявив Куйбіда.

Читайте також:

Рада розгляне відставку Тимошенко 3 березня

Литвин: шанси на відставку Тимошенко - 50 на 50

БЮТ погодився на відставку Тимошенко в обмін на збереження коаліції

Тимошенко скликає всіх на мітинг 9 березня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: