Тимошенко зібралася виїхати до Бельгії

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко, яка зараз перебуває на підписці про невиїзд, збирається до Брюсселя і впевнена, що їй нададуть відповідний дозвіл.

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко звернеться за дозволом залишити територію України після того, як визначиться з датою візиту до Брюсселю.

"Зараз свята, і не всі сьогодні є зараз на роботі Брюсселі. Тому узгоджується дата моєї поїздки, як тільки дата буде узгоджена з керівництвом Європейської народної партії, я зразу подам клопотання...", - розповіла Тимошенко.

"Сподіваюсь, що немає жодних підстав навіть допускати думки, що я можу якимось чином ухилитися від слідчих дій. Я можу твердо сказати, що від слідчих дій ухилятись не буду", - запевнила вона.

Раніше Тимошенко повідомляла, що має намір у січні 2011 року відвідати Брюссель на запрошення генерального секретаря Європейської народної партії (ЄНП).

Між тим зараз екс-прем'єр перебуває на підписці про невиїзд і майже не щодня ходить на допити до Генеральної прокуратури. Її звинувачують за статтею "перевищення влади або службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки".

На думку слідства, Тимошенко розтратила 180 млн і 200 млн євро, які Україна отримала від продажу квот на викиди парникових газів за Кіотським протоколом. Натомість політик стверджує, що гроші були пущені в обіг для виплати пенсій, але потім повернуті до фондів.

26 грудня президент Віктор Янукович побажав Тимошенко "знайти можливості захистити себе" у ході розслідування та суду за кримінальною справою, порушеної проти неї.

Читайте також:

Луценко захищатиме свої права в Європі

БЮТ: Тимошенко не посадять, бо з тюрми вона вийде президентом

Тимошенко хоче довести справу ГПУ "до абсурду"

Герман пояснила, чому Тимошенко завжди програє

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: