Тимошенко зірвала овації в Одеській опері

Глава уряду привітала одеситів з відкриттям ювілейного театрального сезону.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко зі сцени Одеського національного академічного театру опери та балету привітала співробітників театру і всіх одеситів з відкриттям 200-го театрального сезону, яке відбулося в неділю, 16 серпня.

Новий сезон відкрила оперна вистава Ріголетто Джузеппе Верді.

У своєму вітальному зверненні Тимошенко зазначила, що "ця подія є знаковою не лише для України, але й для всієї культурної Європи".

"Коли заходиш сюди, мимоволі чуєш голоси, які лунали на цій сцені: і Федора Шаляпіна, і Соломії Крушельницької, і Енріко Карузо, і я думаю, що цю славетну лінію продовжують ті митці, які сьогодні працюють в театрі. Саме тут демонстрували своє мистецтво найкращі балерини світу: Айседора Дункан, Ганна Павлова", - підкреслила прем'єр-міністр.

За її словами, сьогодні Одеський оперний має прекрасну дитячу балетну школу, і це дає надію на виховання нового покоління українських митців, які продовжать славну історію театру.

Прем'єр підкреслила, що завдяки спільним зусиллям уряду і працівників Одеської опери театр був врятований, і у нього з'явився новий керівник - Анатолій Дуда: "Я переконана, що під його керівництвом театр і надалі буде творити свою славетну історію".

Окрім того, Тимошенко зазначила, що для неї це подія є надзвичайно знаковою: "Коли я була маленькою дівчинкою, то першою оперою, яку я подивилася в Дніпропетровському оперному театрі, була саме Ріголетто Джузеппе Верді".

Прем'єр побажала працівникам театру і глядачам успіхів і аншлагів: "Я заздрю всім одеситам, тому що така перлина є лише у вас, і я, як прем'єр-міністр, буду всіляко підтримувати процвітання театру і його стабільність - це буде наша спільна справа".

Глядачі привітали її промову бурхливими оплесками та вигуками: "Браво!"

Читайте також:

Тимошенко відповіла Кремлю: Україна визначає свою політику самостійно

Ющенко обурився, що Тимошенко приділяє діаспорі замало уваги

Тимошенко не поїде до Мєдвєдєва: вона святкуватиме День шахтаря

Тимошенко вийде в космос за два роки

ВідеоТимошенко зірвала овації в Одеській опері

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: