Тимошенко зізналась, що ніколи нічого не брала з держказни

Тимошенко повністю заперечила твердження, що брала що-небудь з державного бюджету, коли була прем'єром. І додала, що всі її зароблені гроші задекларовані.

Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко заявила, що правоохоронці давно би притягли її до відповідальності, якби мали за що.

"Я повністю заперечую твердження, що брала що-небудь з державного бюджету, коли була прем'єр-міністром", - заявила Тимошенко.

Про це політик заявила в інтерв'ю Kyiv Post.

Тимошенко додала, що правоохоронні органи багато років перевіряють її та її сім'ю. "Якщо є якісь питання, у них на руках всі засоби, щоб відкрити справу і висунути звинувачення", - заявила вона.

Тимошенко нагадала, що перш ніж стати політиком, вона очолювала найбільшу в Україні приватну компанію - "Єдині енергетичні системи України".

"Гроші були зароблені, задекларовані і нікуди не зникли", - заявила вона.

"У мене перераховують кожну зароблену копійку. І нічого не знаходять. Я б хотіла, щоб і іншим українським політикам довелося пройти через ті ж "очищаючі перевірки", які пережила я. По-моєму, прийшла пора перевірити тих чиновників, які офіційно жодного дня не займалися бізнесом або не показували прибутків, але в кого, наприклад, є палац у Криму. У мене його немає", - уточнила лідер "Батьківщини".

Тимошенко наголосила, що "жодна інша політична команда просто не стикається з такими розслідуваннями і перевірками, як наша, і не змогла б їх пережити".

Читайте також:

Аналітика про Тимошенко: Бей первой, Юля

Тимошенко втримала звання найвпливовішої жінки України

Тимошенко покликала обурених підприємців іти на Януковича

ПР: після арешту Луценка дійде черга до Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: