Тимошенко зізналась, що вона - невиправданий романтик

Тимошенко вкотре закликала справжні опозиційні сили язані об'єднатися і припинити всілякі сварки і протистояння.

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко назвала безперспективним продовження переговорів з екс-президентом Віктором Ющенком щодо об'єднання зусиль опозиційних сил.

"Я іноді буваю невиправданим романтиком у політиці. Коли завершилися перегони, я чомусь подумала, що, очевидно, Ющенку так само болить те, що відбувається з Україною, і тоді я виходила на нього і говорила: "Давайте хоч зараз припинимо все це і давайте зробимо так, щоб не соромно було за демократичні сили ані в світі, ані в Україні". Він покивав головою, і після того я прочитала на наступний день, що я – його найбільша помилка у житті", - розповіла лідер БЮТ 16 червня на прес-конференції в Хмельницькому.

"Я думаю, що це вже не вилікується, треба скинути вже рожеві окуляри і вже поставити крапку на цьому і припинити на цю тему будь-які навіть роздуми", - додала Тимошенко.

Водночас Тимошенко переконана, що справжні опозиційні сили зобов’язані об'єднатися і припинити всілякі сварки і протистояння. "Якщо публічно виходить опозиційний лідер і починає бити не по владі, яка сьогодні Україну принижує, а по іншому опозиційному лідерові – це тест на те, що це не справжня опозиція. Вона куплена, зафрахтована і працює вже не на Україну, а на владу", - підкреслила вона.

При цьому Тимошенко вкотре наголосила, що не претендує на лідерство в об’єднаній опозиції, але намагатиметься забезпечити чітку координацію всіх опозиційних сил.

Нагадаємо, лідер партії "Наша Україна" Віктор Ющенко стверджує, що співпраця очолюваної ним партії з Блоком Юлії Тимошенко може привести лише до знищення НУ.

Читайте також:

Ющенко: Тимошенко – це демагогія у вишиванці

У Ющенка розказали, хто з "любих друзів" зруйнував помаранчеву команду

Тимошенко розповіла, чому вона програла вибори Януковичу

БЮТ: регіонали і Ющенко спланували провокацію проти Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: