Тимошенко зізналася, чому їй стало смішно на зустрічі з Путіним

Юлія Тимошенко пояснила, що на зустрічі з Володимиром Путіним вона сміялася не з його жартів, а зі своїх власних.

Прем'єр Юлія Тимошенко заявила, що на спільній прес-конференції з Володимиром Путіним вона не глузувала з президента Віктора Ющенка.

"Те, що стосується розмови з Путіним і прес-конференції, то я, чесно кажучи, розважалася не з його слів. А якщо ви пам'ятаєте, я сказала інше - що мені, як жінці, іноді хочеться з'їсти свою краватку, але, слава Богу, у мене її немає", - сказала Тимошенко.

При цьому вона зазначила, що всі політики, "у якій би країні вони не жили, мають якісь свої стосунки і це абсолютно такі самі люди, як і усі інші".

"І коли політики мають симпатії чи антипатії, у них це так чи інакше виплескується. Виплескується у Віктора Андрійовича, виплескується у Путіна, у мене виплескується. Але я хочу вам сказати, що я ніколи не ототожнюю політика з країною. Країна - це країна", - підкреслила Тимошенко.

Нагадаємо, під час спільної прес-конференції з Путіним у Ялті Тимошенко підхопила жарт свого колеги, який поглузував з Віктора Ющенка і Михайла Саакашвілі (президент Грузії тоді перебував з візитом у Києві).

"Двом президентам краще проводити вечерю, якщо вони будуть вечеряти, без краваток. Краватки нині в ціні, не дай Боже...ну ви мене розумієте. З'їсть гість Ющенка ще краватку", - пожартував Путін.

У свою чергу, Тимошенко сміючись додала: "Володимир Володимирович, я точно без краватки можу проводити вечерю".

Як відомо, під час російсько-грузинської війни в серпні 2008 року з'явився відеоролик, на якому Саакашвілі під час телефонної розмови жував свою краватку.

Читайте також:

Саакашвілі зрозумів, чому Путін сміявся з його краватки

Путін і Тимошенко "пожартували" про Ющенка і Саакашвілі

Ющенко переплутав ім'я Мєдвєдєва

Саакашвілі запізнився до Ющенка, бо загуляв у нічному клубі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: