Тимошенко зізналася, що вона "трішечки чоловік"

Лідер БЮТ розповіла про роль жінки в політиці та побудові гармонійного суспільства, а також згадала Азарову та Януковичу антифеміністичні висловлювання.

Лідер опозиції, екс-прем'єр Юлія Тимошенко переконана, що жінки-політики мають спеціальну місію у побудові гармонійного світу, зазначивши, що обставини змусили її почуватися "трішечки чоловіком", щоб працювати в політиці на рівних представниками сильної статі.

"Якщо ми говоримо, що світ далекий від досконалості, то він недосконалий саме тому, що у багатьох сферах і напрямках нашого життя не вистачає якісної жіночої складової. Так само, як народити дитину природнім шляхом не може чоловік без жінки, а жінка без чоловіка, так само і більш досконалий світ неможливо народити, якщо не буде гармонійного чоловічого і жіночого начала у вдосконаленні цього світу", - сказала Тимошенко, виступаючи в рамках дискусії на Зустрічі високого рівня в Кракові.

При цьому Тимошенко зазначила: "сьогодні починає повертатися авторитаризм в нашу країну".

"Перша цитата прем'єр-міністра нашої країни: "Не жіноча справа займатися реформами" і друга цитата президента України: "Жінка мусить піти на кухню". Це тільки те, що стосується жінок, а насправді це стосується України. Тому я хочу сьогодні зробити свій внесок у певні поради, як боротися за демократію насправді, і як насправді демократіям перемагати, об'єднуючи зусилля і жінок, і чоловіків", - заявила вона.

За словами Тимошенко, жінка філігранно володіє інтелектуальними знаннями, водночас привносить в кожну справу душу, тепло, справедливість, честь, відповідальність. "І тому боротьба чоловіків більше виглядає як боротьба за владу, а боротьба жінок виглядає більше як боротьба за справедливість, за гармонію, за правду. І, власне, поєднання цих двох складових в гармонійному союзі може народити нову якість для світу", - вважає лідер БЮТ.

Водночас екс-прем'єр зізналася, що "завжди себе в політиці відчувала трошечки чоловіком", повідомляється на її сайті. "Тому я навчилася думати, як вони, читати, як вони і навчилася боротися з ними на достатньо рівних правилах без будь-яких послаблень і без будь-яких спеціальних квот", - заявила вона.

"Я дійсно пройшла у своєї країні немаленькі випробування, в тому числі і революціями, і владою, і репресіями, і в’язницею, і опозицією. По суті, я встигла за короткий термін перебування у політиці відчути на своєму власному житті як відповідальність влади, так і жорстокість влади по відношенню до опозиції", - зазначила екс-прем'єр.

Раніше на зустрічі з Державним секретарем США Гілларі Клінтон, яка побувала з офіційним візитом в Україні, лідер БЮТ заявила про ознаки встановлення в Україні авторитарного режиму та запровадження цензури в засобах масової інформації.

Зазначимо, що жіночий рух FEMEN звернувся до Гілларі Клінтон за допомогою у захисті прав жінок в Україні.

"З приходом нової влади на чолі з Віктором Януковичем в Україні утискаються права жінок. Всім відомий сумний світовий рекорд - Кабінет міністрів без єдиної жінки-міністра. Як президент, так і прем'єр дозволяють собі сексистські висловлювання по відношенню до жінок, демонструючи свої архаїчні політичні погляди на роль жінки в суспільстві", - заявили у FEMEN.

Читайте також:

Тимошенко розповіла Клінтон про загрозу незалежності України

Клінтон пообіцяла допомогти Тимошенко "заохочувати" уряд

FEMEN закликали Клінтон захистити українських жінок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: