Тимошенко зізналася, що їй приємні компліменти Путіна

Прем'єру Юлії Тимошенко було приємно почути від прем'єра Росії Володимира Путіна, що з нею працювати непросто.

Прем'єру Юлії Тимошенко було приємно почути позитивну оцінку діяльності її уряду від прем'єра Росії Володимира Путіна.

"Мені було приємно почути слова прем'єр-міністра Росії Володимира Путіна, коли він сказав, що з прем'єр-міністром України працювати непросто", - зазначила прем'єр.

"Тому що (за його словами) немає таких домовленостей, які б відразу досягалися, тому що Росія стоїть на своїх національних інтересах, а також і Україна вперше стоїть за свої національні інтереси досить впевнено", - додала вона.

Однак, наголосила Тимошенко, Путін "сказав, що коли досягнуті домовленості, то вони чітко виконуються і є прогнозоване співробітництво".

Також прем'єр нагадала слова Путіна про те, що працювати уряду Росії з урядом України "приємно, конструктивно і комфортно".

На думку Тимошенко, така оцінка російського прем'єра викликана тим, що уряд України підходить до національних інтересів України "дуже і дуже чітко".

"Ми їх (інтереси) захищаємо, але ніде від них не відступаємо, але це означає, що ми досягаємо домовленості не на місяці, не на два, а на стратегічну перспективу - на десятки років", - сказала вона.

Як відомо, крім позитивної оцінки роботи з урядом України Путін на прес-конференції в Ялті дозволив собі образливі слова на адресу президентів України та Грузії. Прем'єр ці жарти підтримала сміхом.

Читайте також:

Путін назвав Тимошенко "її превосходительством"

Ющенко назвав Тимошенко та Путіна "голубками"

Тимошенко зізналася, чому їй стало смішно на зустрічі з Путіним

Путін і Тимошенко "пожартували" про Ющенка і Саакашвілі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: