Тимошенко зловили на брехні: Янукович виїжджав з України

Віктор Янукович не міг 5 червня зустрічатися і домовлятися з Тимошенко, тому що перебував за межами України.

Лідера Партії регіонів Віктора Януковича у п’ятницю 5 червня не було в Україні і він не міг під час переговорів з БЮТ запропонувати норму про збільшення вікового цензу для кандидатів у президенти до 50 років.

Про це заявила депутат від Партії регіонів Ганна Герман, коментуючи відповідну заяву прем’єр-міністра Юлії Тимошенко.

"Мені дуже шкода, що життя ще не навчило Юлію Володимирівну того, що маленька брехня породжує велику недовіру. 5 червня цілий день з раннього ранку і до ранку суботи Віктора Федоровича не було в Україні", - повідомила вона.

"Отже він ніяк не міг зустрічатися з Тимошенко, і не міг говорити з нею про віковий ценз", - наголосила Герман. Водночас Герман відмовилася розповісти, де ж в п'ятницю був Янукович.

Депутат заявила, що "Тимошенко платить за застосування подвійних стандартів".

"Якби вона була від початку за прозорий процес переговорів, якби вона не домагалася того, щоб цей процес був утаємничений і щоб ніхто не знав, що вона веде з нами переговори, вона б не мусила зараз щось вигадувати", - вважає Герман.

"Я не була учасником переговорів, але я точно знаю, що 5 червня Януковича в Україні не було", - підкреслила вона.

Нагадаємо, 6 червня зранку після відвідування Києво-Печерської Лаври Янукович заявив, що президент України має бути обраний всенародно, а досвід переговорів з БЮТ про створення широкої коаліції буде використано після президентських виборів.

У свою чергу, Тимошенко зазначила, що Янукович одноосібно "поставив крапку" у переговорах про створення "широкої коаліції".

Тимошенко також заявила, що Янукович пропонував прийняти норму Конституції, згідно з якою кандидатом в президенти України не могла бути людина молодше 50 років.

"Єдину умова, від якої ми категорично відмовились, і це було … 5 червня, коли Віктор Янукович запропонував мені особисто таку екзотичну норму Конституції, відповідно до якої кандидатом в президенти могла бути обрана тільки людина не молодша 50-річного віку. Я категорично відмовилась від цих пропозицій", - заявила прем'єр.

Раніше у ЗМІ був оприлюднений проект Конституції, розроблений спільно вузькою групою представників БЮТ і Партії регіонів.

Читайте також:

Тимошенко заперечує, що планувала обирати президента в Раді

Янукович вирішив: обирати президента буде народ

"Ширки" не буде. Тимошенко йде у президенти

Тимошенко сподівається змінити Конституцію після виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: