Тимошенко злякалась бюджету Азарова і терміново скликала нараду

Тимошенко терміново збирає засідання опозиційного уряду, щоб дати публічну оцінку бюджету Азарова: "ми будемо давати професійні поради".

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко назвала проект державного бюджету на 2011 рік найгіршим за роки незалежності.

"Це страшний бюджет. Такого ще ніколи не було за часи незалежності України", -  наголосила вона.

"У цьому бюджеті, по суті, є два бюджети. Один бюджет для 46 мільйонів людей, що призведе до реального зменшення всіх витрат, які стосуються життя 46 мільйонів ... І другий бюджет - це бюджет для "своїх", в якому корупція вже запланована по кожному напрямку їх витрат", - сказала Тимошенко.

Вона повідомила, що 14 грудня буде проведено відкрите засідання опозиційного уряду, опозиційних політичних сил, керівників парламентських комітетів і заступників, на якому буде "публічно дана оцінка цьому бюджету".

Тимошенко наголосила, що опозиція буде вносити свої пропозиції до проекту держбюджету на 2011 рік, а також буде наполягати на розгляді і ухваленні законопроекту про соціальні стандарти, які базуються на передвиборних обіцянках кандидата в президенти Віктора Януковича.

"Ми хотіли б зараз, спираючись на його зобов'язання перед державою, подати такий законопроект. Найголовніше - ми будемо давати професійні поради, як вийти з цього замкненого положення, тому що бюджет у такому вигляді для країни просто неприпустимий", - додала екс-прем’єр.

10 грудня Кабінет міністрів подав до Верховної ради проект держбюджету на 2011 рік. 8 грудня Кабмін його схвалив.

Очікується, що держбюджет має бути прийнятий не пізніше 24 грудня.

Читайте також:

Витрати на Януковича та медобслуговування депутатів 2011 року зростуть

Опубліковано проект держбюджету на 2011 рік

Азаров заявив, що МВФ задоволений Україною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: