Тимошенко змінила маршрут літака, щоб заскочити в лікарню

Прем`єр-міністр України, вилетівши з аеропорту "Бориспіль" до Луцька, приземлилася в Рівному, а вже потім на автомобілі відправилася на Волинь.

Прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко по дорозі до Луцька вирішила особисто ознайомитися з ходом завершення будівництва другого корпусу Рівненського обласного онкологічного диспансеру після того, як уряд виділив 29 млн грн на ці роботи.

Про її приїзд в онкодиспансер не було попереджено керівництво області.

"Ми не попереджали, що ми сюди їдемо, ніхто не знав, що ми сюди їдемо – наше завдання було приїхати й подивитися, як тут кипить робота і яким чином тут освоюються фінансові ресурси. І ми бачимо, що дійсно робота кипить, що будівництво йде, і, я думаю, що це непогана запорука того, що обласний онкодиспансер до кінця року в Рівненській області буде добудовано", - сказала Тимошенко.

У свою чергу керівництво облдержадміністрації й онкодиспансеру висловили подяку Тимошенко за оперативний переказ коштів на добудову об`єкту, й запевнили прем`єра, що другий корпус диспансеру буде введено в експлуатацію, як і раніше планувалося, до кінця поточного року.

Нагадаємо, 9 листопада Тимошенко відбула з робочою поїздкою до Луцька.

Літак прем`єр-міністра, вилетівши з аеропорту "Бориспіль", приземлився в аеропорту "Рівне" й після відвідання онкодиспансеру, Тимошенко на автомобілі відправилася до Луцька.

26 серпня уряд виділив 29 млн грн на завершення будівництва Рівненського обласного онкологічного диспансеру.

Читайте також:

Тимошенко побачила перші позитивні ознаки у боротьбі з грипом

Тимошенко попросила у ВООЗ вакцину від грипу

Тимошенко вирішила, що паніку нагнітають журналісти

Тимошенко вимагає заборонити рекламу ліків на телебаченні

ВідеоТимошенко заскочила в лікарню

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: