Тимошенко змінила маршрут літака, щоб заскочити в лікарню

Прем`єр-міністр України, вилетівши з аеропорту "Бориспіль" до Луцька, приземлилася в Рівному, а вже потім на автомобілі відправилася на Волинь.

Прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко по дорозі до Луцька вирішила особисто ознайомитися з ходом завершення будівництва другого корпусу Рівненського обласного онкологічного диспансеру після того, як уряд виділив 29 млн грн на ці роботи.

Про її приїзд в онкодиспансер не було попереджено керівництво області.

"Ми не попереджали, що ми сюди їдемо, ніхто не знав, що ми сюди їдемо – наше завдання було приїхати й подивитися, як тут кипить робота і яким чином тут освоюються фінансові ресурси. І ми бачимо, що дійсно робота кипить, що будівництво йде, і, я думаю, що це непогана запорука того, що обласний онкодиспансер до кінця року в Рівненській області буде добудовано", - сказала Тимошенко.

У свою чергу керівництво облдержадміністрації й онкодиспансеру висловили подяку Тимошенко за оперативний переказ коштів на добудову об`єкту, й запевнили прем`єра, що другий корпус диспансеру буде введено в експлуатацію, як і раніше планувалося, до кінця поточного року.

Нагадаємо, 9 листопада Тимошенко відбула з робочою поїздкою до Луцька.

Літак прем`єр-міністра, вилетівши з аеропорту "Бориспіль", приземлився в аеропорту "Рівне" й після відвідання онкодиспансеру, Тимошенко на автомобілі відправилася до Луцька.

26 серпня уряд виділив 29 млн грн на завершення будівництва Рівненського обласного онкологічного диспансеру.

Читайте також:

Тимошенко побачила перші позитивні ознаки у боротьбі з грипом

Тимошенко попросила у ВООЗ вакцину від грипу

Тимошенко вирішила, що паніку нагнітають журналісти

Тимошенко вимагає заборонити рекламу ліків на телебаченні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: