Тимошенко знайшла альтернативу газу: деревину та бур’ян

Голова українського уряду всерйоз почала перейматися проблемою альтернативних джерел енергії.

Газовий конфлікт з Росією простимулював Україну до того, щоб серйозно зайнятися розробкою альтернативних природному газу джерел енергії.

Про це заявила прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, відкриваючи позачергове засідання Кабміну у четвер.

Зокрема, на її думку, можна зекономити до 20 млрд куб. м газу щороку за рахунок використання відходів рослинництва та використання неліквідної деревини.

За словами Тимошенко, відходи рослинництва можуть компенсувати використання газу обсягом понад 16 млрд куб. м. Використання деревини, наприклад, від санітарних вирубок лісів, може зекономити близько 2 млрд куб. м газу щороку.

Разом з використанням біогазу, заміщення природного газу складе близько 20 млрд куб. м палива, підкреслила голова уряду.

"Обсяги альтернативних джерел, які може надати сьогодні Україна, є просто унікальними. Ми можемо спокійно заміщувати половину обсягу природного газу, який ми споживаємо, іншими джерелами енергії, і нам половину не треба купувати, не треба залежати від інших країн”, - наголосила вона.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр доручила Міністерству палива та енергетики та Міністерству з питань ЖКГ спільно з обласними держадміністраціями розробити комплексні регіональні плани щодо переходу в енергогенеруючому й побутовому секторах на використання мазуту, вугілля, електроенергії та ядерного палива.


Читайте також:

Газ для бюджетників і промисловості подорожчав
Тимошенко забирає собі весь український газ
Вчені шукають альтернативу газу

ВідеоТимошенко знайшла альтернативу газу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: