Тимошенко знайшла чверть мільярда на озброєння

У 2009 році на створення, закупівлю і модернізацію озброєння та військової техніки передбачене бюджетне призначення в обсягу майже 250 млн грн.

Спільним наказом Міністерства оборони та Міністерства фінансів внесено зміни до паспорта бюджетної програми на 2009 рік.

Документ передбачає створення, закупівлю і модернізацію озброєння і військової техніки за державним оборонним замовленням, повідомили в Управлінні прес-служби Міноборони.

Цей акт видано у зв'язку із прийняттям Кабінетом міністрів рішення про виділення коштів зі Стабілізаційного фонду для фінансування робіт з модернізації вертольотів Мі-8 та Мі-24, а також для закупівлі пристроїв кумулятивного захисту для танків БМ "Булат" і створення перспективного корабля типу "корвет".

Згідно із внесеними змінами, у 2009 році на створення, закупівлю і модернізацію озброєння та військової техніки за державним оборонним замовленням Міноборони передбачене бюджетне призначення в обсягу майже 250 млн грн.

Ці кошти мають надійти із спеціального фонду і бути розподілені на модернізацію танків Т-64 до виду БМ "Булат", виконання дослідно-конструкторської роботи з модернізації вертольота Мі-24, на створення багатофункціонального ракетного комплексу, закупівлю пристроїв кумулятивного захисту для танків "Булат".

Читайте також:

Верховна рада кинула бюджет Тимошенко напризволяще

Ющенко не підпише "антивійськовий" бюджет Тимошенко

Керівник Мінфіну після роботи над бюджетом потрапив до лікарні

Тимошенко збирається переписати бюджет-2010

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: