Тимошенко знайшла собі посаду в опозиції

Юлія Тимошенко очолила координаційну раду опозиції, котра займатиметься серед іншого планами, організацією спільних заходів та акцій, заяв, звернень об'єднаної опозиції.

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко очолила координаційну раду об'єднаної демократичної опозиції.

Цю координаційну раду створили політичні сили, які підписали угоду про створення об’єднаної опозиції.

Згідно з положенням про координаційну раду, до повноважень цього органу належить: скликання спільних засідань вищих керівних органів партій, які діють у період між з'їздами; надання згоди на прийняття до об'єднаної демократичної опозиції інших політичних партій; розробка та затвердження планів, організація спільних заходів та акцій, заяв, звернень, відозв від Координаційної ради.

Крім того, Тимошенко заявила, що має намір звернутися до представників опозиційних сил у сільських, селищних і міських радах із закликом перейти в опозиції до чинної влади Віктора Януковича.

"Я звертатимуться до місцевих рад всіх рівнів там, де більшість належить опозиційним силам, з пропозицією провести сесії, на яких оголосити про перехід в опозицію до Януковича", - сказала вона.

Також 17 березня о 12:00 Тимошенко пообіцяла оголосити склад опозиційного уряду.

Як відомо, 16 березня Тимошенко запропонувала депутата Сергія Соболєва кандидатом на посаду прем’єра опозиційного уряду.

Читайте також:

У Раді створено об'єднання опозиційних сил

Соболєв призначений прем'єром опозиційного уряду Тимошенко

БЮТ вигадав, як провести Тимошенко на засідання Ради

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: