Тимошенко знає, хто буде рятувати металургію (відео, оновлено)

Уряд створив міжвідомчу робочу групу з проблем гірничо-металургійного комплексу (ГМК).

Про це заявила сьогодні прем'єр-міністр Юлія Тимошенко на нараді, присвяченій проблемам галузі.

Тимошенко уточнила, що група створена для оперативного реагування на проблемні ситуації в галузі. Групу очолив керівник групи радників прем'єр-міністра Віталій Гайдук, до складу групи також включені керівники Міністерства промислової політики, Міністерства палива та енергетики, Міністерства транспорту та зв'язку, Міністерства економіки, а також представники фінансово-промислових груп, що контролюють підприємства ГМК в Україні.

Тимошенко відзначила, що уряд і власники підприємств ГМК повинні знайти компроміс. "Не треба зараз дорікати уряду, що ми щось зробили не так, встановлюючи для вас високі ціни і тарифи. Це було зроблено тоді, коли ціни на метал теж знаходились на піку. Зараз нам всім необхідно зробити крок назад. Ми не допустимо, щоб держава зі свого боку знижувала ціни, а підприємства, наприклад, гірничовидобувні, залишили ціни на колишньому рівні і спостерігали, як за рахунок держави формується їх надприбуток. Тому, або ми - одна команда, або кожен боротиметься з кризою самостійно. Такий повинен бути компроміс", - сказала вона.

У той же час прем'єр наголосила, що уряд не допустить масштабних скорочень персоналу на підприємствах гірничо-металургійного комплексу. "Якщо ми подивимося на ту ситуацію, яка була рік тому, коли ви знаходилися на піку слави і отримували надприбутки, то я вважаю, що зараз у вас достатньо коштів для того, щоб не допустити звільнень на ваших підприємствах. І не треба говорити про ті збитки, які ви зараз зазнаєте, інакше ми говоритимемо про те, наскільки добре у нас працюють офшори", - сказала вона.

Необхідно відзначити, що через падіння світових цін на сталь, а також зниження попиту українські металурги опинилися у вельми непростому становищі. Виробники були вимушені скорочувати обсяги виробництва продукції і відправити частину співробітників до відпусток. Більш того, раніше керівники ряду підприємств заявляли, що у разі продовження кризи вони будуть вимушені піти на масові звільнення співробітників.

ВідеоТимошенко знає, хто буде рятувати металургію

ВідеоТимошенко про металургію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: