Тимошенко знає як уникнути фальсифікації виборів

Тимошенко навчить Донецьку і Луганську області не фальсифікувати вибори.

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко пропонує сформувати механізм, який не дозволить сфальсифікувати вибори, особливо в Луганській і Донецькій областях. 

Про це Юлія Тимошенко сказала на спільному засіданні фракцій БЮТ і Наша Україна в Секретаріаті Президента. Вона відзначила, що необхідно зробити це усіма можливими засобами, щоб не допустити фальсифікації в двох областях - Луганській і Донецькій. "Я хочу сказати, якщо ми це з вами зробимо, реально буде 20% (у Партії регіонів - ред.) і не більше, і в країні фальсифікація не пройде. 

За рахунок двох областей вони фактично вводять в оману всю країну і весь світ", - заявила Тимошенко, висловившись за розробку спеціального проекту по недопущенню фальсифікації в цих областях.

Ще один учасник зустрічі в Секретаріаті Президента - лідер фракції Наша Україна Вячеслав Кириленко вважає, що після завершення виборчої кампанії прийнятий вчора закон про вибори народних депутатів необхідно змінити. „Проте ми ухвалили рішення, яке є головним для проведення позачергових виборів на цьому етапі. Ми проголосували під тиском всіх учасників процесу", - сказав Кириленко. 

Він нагадав, що вчора були виділені кошти на проведення дострокових виборів, а також був змінений склад ЦВК. "Це рішення дає підстави думати, що ті кризові моменти, які супроводжували процес виконання указу Президента про дострокові парламентські вибори з боку коаліції, вже подолані", - сказав лідер пропрезидентської фракції.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: