Тимошенко знайшла фальшиві бюлетені ще в одній області

Представники "Батьківщини" знайшли в Хмельницькому близько тисячі фальшивих бюлетенів, частину яких вдалося вилучити.

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила про виявлення фальшивих бюлетенів у приміщенні фірми, яка отримала замовлення на виготовлення бюлетенів для голосування на місцевих виборах у Хмельницькій області. Про це вона повідомила журналістам у Хмельницькому.

За її словами, представники штабу партії знайшли близько тисячі фальшивих бюлетенів, частину яких вдалося вилучити.

Як додав голова хмельницької обласної організації "Батьківщини", народний депутат Василь Кравчук, про загальну кількість підроблених бюлетенів можна тільки здогадуватися.

За його словами, матеріали про цей факт передані в прокуратуру. Також представник партії сказав, що вже готується повідомлення в Організацію з безпеки і співробітництва в Європі про це порушення.

Нагадаємо, раніше Юлія Тимошенко заявила про незаконне виготовлення у Харкові виборчих бюлетенів і закликала Генпрокуратуру порушити за цим фактом кримінальну справу.

Проте в міліції пояснили, що на харківському поліграфкомбінаті було надруковано 12700 "зайвих" бюлетенів для виборів, у зв'язку з технологічним процесом їх виробництва, щоб фарба вийшла на передбачений стандарт.

Читайте також:

У МВС пояснили появу тисяч бюлетенів "розгонкою" для фарби

Янукович доручив міліції розібратися з харківськими бюлетенями

БЮТ заявив про друк фальшивих бюлетенів у Харкові

Тимошенко: влада на цих виборах випробовує майбутні технології

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: