Тимошенко знову відмовилась від адвокатів

Як і в ситуації з попереднім адвокатом, Тимошенко заявила, що її захисникам не дали достатньо часу для ознайомлення з матеріалами кримінальної справи.

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко 26 липня на засіданні Печерського райсуду оприлюднила заяву про відмову від своїх адвокатів – Миколи Сірого та Олександра Плахотнюка.

Зокрема, в заяві йдеться, що суддя Родіон Кіреєв не надає достатньо часу для ознайомлення з матеріалами кримінальної справи, як і в ситуації з попереднім адвокатом Миколою Титаренком.

"Суддя фактично унеможливив проведення якісного захисту і створює умови, коли фактично не можливо надавати правову допомогу", - наголосила Тимошенко.

Відповідні заяви також подали і адвокати Тимошенко.

Нагадаємо, раніше Юлію Тимошенко відмовився захищати адвокат Микола Титаренко. Він заявляв, що у разі невиділення судом необхідного часу для ознайомлення із справою Тимошенко, він ставить під сумнів доцільність свого перебування в якості захисника.

Крім того, суддя Печерського суду Родіон Кірєєв ухвалив рішення про усунення від справи захисника Тимошенко Сергія Власенка. В рішенні суду вказувалось, що Власенко постійно зловживає недостойними висловлюваннями на адресу суду.

Нагадаємо, у Печерському райсуді розглядається кримінальна справа проти екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко щодо газових угод. Її звинувачують у перевищенні влади та службових повноважень під час підписання в 2009 році контрактів між Україною і Російською Федерацією на постачання і транзит газу.

Тимошенко обвинувачується у перевищенні службових повноважень. Стаття, яку інкримінують Тимошенко, передбачає до 10 років позбавлення волі.

Читайте також:

У Печерському суді депутати побилися з бійцями "Грифону"

Депутати БЮТ побилися з бійцями "Грифону" у Печерському суді

Американська компанія подала проти Тимошенко позов на 18 млн доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: