Тимошенко викликали в ГПУ для порушення кримінальної справи

Генеральна прокуратура України викликала екс-прем’єр-міністра Юлію Тимошенко для вручення ухвали про порушення кримінальної справи.

Лідера БЮТ Юлію Тимошенко викликали на допит у Генпрокуратуру. Про це повідомила прес-секретар екс-прем'єра Марина Сорока, за інформацією якої проти опозиційного політика порушено кримінальну справу.

Тимошенко викликали в Генпрокуратуру в середу, 12 травня, на 10 ранку.

Сорока заявила: "Проти Юлії Тимошенко почалися прямі політичні репресії. 12 травня на 10.00 її викликають в Головне слідче управління Генпрокуратури для вручення ухвали про порушення кримінальної справи, що має на меті спробу її дискредитувати і обмежити пересування по Україні і світу. На такі дії - політичні репресії - влада йде свідомо, щоб ослабити діяльність об'єднаної опозиції".

У той же час прес-службі Генпрокуратури та начальнику Головного слідчого управління Генпрокуратури Віталію Щоткіну про виклик Юлії Тимошенко на допит та прушення проти неї кримінальної справи не повідомляли.

Нагадаємо, 7 травня лідер БЮТ Юлія Тимошенко відвідала Генеральну прокуратуру, де її допитали у справі щодо тиску на суддів Конституційного суду у питанні про легітимність нової парламентської коаліції.

До одного з управлінь ГПУ Тимошенко прибула за повісткою, отриманою напередодні. Перед тим, як зайти до будівлі, екс-прем'єр дала короткий брифінг.

Вона тоді наголосила на неконституційності рішення КС щодо можливості створення коаліції. На запитання, чи є в неї доказова база висунутих нею зауважень, Тимошенко відповіла: "Я принесла письмове звернення до мене, яке направлялося на моє ім'я, де чітко вказано, які хабарі суддям пропонувалися, які пропозиції їм лунали, як їх залякували і що з ними робили для того, щоб 11 суддів все ж таки проголосували проти Конституції".

Після допиту Тимошенко ще раз заявила, що підтвердила слідчим свою інформацію про допит суддів КС.

Читайте також:

Тимошенко півтори години допитували у Генпрокуратурі

Тимошенко викликали до Генпрокуратури

Тимошенко оголосила у себе "велику чистку"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: