Тимошенко знову викликали у ГПУ

У четвер екс-прем'єра Юлію Тимошенко викликають на допит в Генеральну прокуратуру.

Лідера партії "Батьківщина" Юлію Тимошенко викликають в Генеральну прокуратуру завтра, 13 січня, на 15:00. Про це повідомляє прес-служба "Батьківщини".

Нагадаємо, як повідомляла прес-служба ГПУ 6 січня, допит Тимошенко за її клопотанням перенесено з 10 на 13 січня цього року.

"Їй (Тимошенко) було необхідно з'явитися як обвинуваченій для ознайомлення з матеріалами кримінальної справи на 10 січня, але, оскільки вона заявила клопотання перенести це на 13 січня у зв'язку з неможливістю присутності в цей час її адвоката, слідчий задовольнив її прохання", - йдеться в повідомленні прес-служби.

Нагадаємо, останній візит Юлії Тимошенко на допит у Головне слідче управління з особливо важливих справ Генеральної прокуратури України відбувся 5 січня.

5 січня Тимошенко почала ознайомлення з матеріалами кримінальної справи, порушеної проти неї. Вона налічує 17 томів, кожен з яких містить 200-300 сторінок.

Тимошенко пред'явлено звинувачення у скоєнні злочину, передбаченого ч.3 ст.365 Кримінального кодексу України (перевищення влади або службових повноважень, яке спричинило тяжкі наслідки).

Читайте також:

Тимошенко вимагає від Януковича захистити Київський патріархат

ГПУ порушила кримінальну справу щодо закупівлі вакцин при Тимошенко

Японська влада провела власне розслідування щодо Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: