Тимошенко зробить три речі, коли стане президентом

Тимошенко вкотре застерегла, що бюджет на 2010 рік можуть не затвердити парламент і президент.

Прем'єр Юлія Тимошенко в разі обрання президентом відкличе вето на бюджетний кодекс і змінить керівництво Нацбанку і зробить постанову про порядок виконання бюджету на 2010.

Про це вона заявила 15 вересня, презентуючи проект бюджету на 2010 рік.

Тимошенко вкотре застерегла, що бюджет на 2010 рік можуть не затвердити парламент і президент.

"Може бути таке, що бюджет не буде ухвалено. Тому що напруга в політикумі вже досягла апогею. Може бути таке, що парламент прийме, а президент накладе вето. І саме тому я хотіла б підкреслити, що уряд діятиме законним шляхом, якщо не буде ухвалено бюджет. На випадок таких екстраординарних речей – в бюджетному кодексі прописана чітка процедура", - заявила прем'єр.

"Ми зробимо постанову про порядок виконання бюджету на 2010. Ми вже готуємо такий проект постанови, бо ми не можемо кидати країну у вир політичних баталій, залишати її нестабільною без фінансової політики", - пояснила Тимошенко.

"І після виборів президентських, в лютому місяці, ми і на бюджетний кодекс вето відкличемо, і бюджет підпишемо, і країна почне логічно працювати на рівні Нацбанку – бо керівництво Нацбанку буде змінено докорінно", - заявила вона.

Нагадаємо, президентська виборча кампанія в Україні коштуватиме усім основним кандидатам та їхнім інвесторам близько 1 млрд доларів.

Про це заявив віце-президент Української ліги із зв’язків з громадськістю Денис Богуш на прес-конференції на тему: "Президентські перегони 2009-2010: особливості виборчих технологій".

Читайте також:

Вибори президента України коштуватимуть мільярд доларів

Ющенко оскаржив у КС поправки до закону про вибори президента

Закон про вибори президента набув чинності

 

ВідеоТимошенко про постанову виконання бюджету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: