Тимошенко зустрілася з Меркель

У Лісабоні в рамках самміту Європейської народної партії відбулася зустріч лідера БЮТ Юлії Тимошенко з канцлером ФРН Ангелою Меркель.

Юлія Тимошенко (Фото: tymoshenko.com.ua)
Юлія Тимошенко. (Фото: tymoshenko.com.ua)
Сьогодні, 18 жовтня, в Лісабоні в рамках самміту Європейської народної партії відбулася зустріч лідера БЮТ Юлії Тимошенко з канцлером ФРН Ангелою Меркель.

Після цього лідер БЮТ зустрілася з президентом Європейської народної партії Вильфредом Мартенсом. Політики обговорили формування Кабінету міністрів України.

Про це сказано в повідомленні прес-служби БЮТ.

"Україні потрібен новий уряд, а не мафія, і результати парламентських виборів дають таку можливість - сформувати такий уряд, який нестиме відповідальність й насправді працюватиме на благо процвітання України", - передає прес-служба слова Мартенса.

Президент Європейської народної партії привітав президента України Віктора Ющенка й Тимошенко як учасників саміту Європейської народної партії.

"Дуже приємно, що й президент України Віктор Ющенко, і колишній і майбутній прем'єр-міністр пані Юлія Тимошенко приймають зараз участь у цьому саміті. Чому? Тому що саме вони представляють ідеали "помаранчевої революції", - сказав Мартенс.

Президент Європейської народної партії також привітав розпуск Верховної Ради 5 скликання й проведення позачергових парламентських виборів в Україні.

Ющенко шукає підтримки європейських правоцентристів

Президент України Віктор Ющенко взяв участь у саміті Європейської народної партії, який проходить у Лісабоні.

Ющенко скликає Конституційну раду
Сайт президента України
Віктор Ющенко.
Ющенко закликав лідерів ЄНП об’єднати зусилля, щоб трансформувати положення резолюції Європарламенту на підтримку євроінтеграційної мети нашої держави у нову угоду між Україною і ЄС. "Україна не вимагає негайного членства в ЄС. Ми виходимо з необхідності розвитку наших відносин на засадах відкритості Євросоюзу для України як європейської держави. Закріплення такого принципу - це підхід стратегічної взаємної вигоди. Для України він буде додатковим стимулом реформ і утвердження демократії", - зазначає Ющенко.

Саміт ЄНП пройшов, за даними прес-служби, у неформальній манері: відсутній порядок виступів, офіційне їх проголошення тощо. Відбувається обговорення питань порядку денного саміту Європейської Ради. Учасники зустрічі самостійно беруть слово. У кімнаті засідання присутні лише учасники зустрічі, їхні помічники не мають доступу до цієї кімнати, а перебувають у сусідній. У випадку, коли учасники зустрічі не володіють якоюсь із робочих мов, їм дозволяється взяти з собою "технічного перекладача".

Питання, які передбачається порушити під час саміту, збігаються з питаннями, що будуть розглянуті на засіданні Європейської ради. Зокрема, це ухвалення Договору реформ, який надає можливості подальшого розвитку і розширення Європейського Союзу. Саміт проходить під головуванням президента ЄНП Вілфреда Мартенса.

Як зазначили у прес-службі президента, саміт ЄНП відбувається перед самітом Європейського Союзу для того, щоб лідери країн ЄС, які також є лідерами партій правоцентристського напрямку, виробили спільну позицію за основними пунктами порядку денного саміту ЄС.

ВідеоВізит Ющенка й Тимошенко до Лісабону

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: