Тимошенко зустрінеться з Путіним у річницю початку війни

Путін і Тимошенко 1 вересня візьмуть участь в міжнародних заходах у Гданську, присвячених 70-річчю початку Другої світової війни.

Прем`єр-міністр Росії Володимир Путін під час робочого візиту до Польщі обговорить з прем`єром України Юлією Тимошенко ситуацію в російсько-українських відносинах, у тому числі й газові питання, повідомив журналістам заступник голови апарату уряду РФ Юрій Ушаков.

Путін 1 вересня візьме участь в міжнародних заходах у Гданську, присвячених 70-річчю початку Другої світової війни. На зустріч в Гданську запрошені керівники багатьох європейських країн.

"Після переговорів з Туском (Дональд Туск - голова уряду Польщі) прем`єр-міністр РФ проведе переговори з головою уряду України Юлією Тимошенко. Там буде багато тем, в тому числі й газова, й ситуація в Україні, і ситуація в російсько-українських відносинах, практичні аспекти співпраці... Питання про надання Росією кредиту Україні, можливо, обговорюватиметься, але поки складно про це говорити", - повідомив Ушаков.

Нагадаємо, голова уряду Росії Володимир Путін направив вітальну телеграму прем`єр-міністрові України Юлії Тимошенко з нагоди Дня незалежності України.

В телеграмі, зокрема, сказано: "Розраховую, що злагоджена спільна робота наших урядів сприятиме вирішенню практичних завдань двосторонньої співпраці й створенню сприятливої атмосфери для розвитку всього комплексу відносин між Росією і Україною".

Читайте також:

Путін привітав Тимошенко з Днем незалежності України

Тимошенко та Путін обговорили наступну зустріч і літаки

Тимошенко та Путін знову зустрінуться, щоб поговорити про Ющенка

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: