Тимошенко звільнила Москаля з посади начальника МВС Криму

В Кабміні заявили, що голова кримської міліції написав заяву за власним бажанням.

Кабінет міністрів сьогодні на засіданні прийняв рішення про звільнення Геннадія Москаля з посади заступника міністра внутрішніх справ – начальника Головного управління МВС України у Криму.

Про це повідомив міністр Кабінету міністрів України Петро Крупко.

"Він написав заяву за власним бажанням", - сказав Крупко.

Як повідомлялося, 19 серпня 2009 року Кабінет міністрів призначив Москаля заступником міністра внутрішніх справ України - начальником міліції Криму. Москаль суміщав роботу в міліції з роботою у Верховній раді України (фракція "Наша Україна - Народна самооборона").

Партія регіонів звинувачувала Москаля у порушенні законодавства. Той стверджував, що в силовому відомстві працює на громадських засадах і зарплату не одержує.

Тодішній президент Віктор Ющенко указом від 1 лютого 2010 року зупинив дію розпорядження Кабміну про призначення Москаля. При цьому йдеться про документ уряду від 16 грудня 2009 року. Президент також звернувся до Конституційного Суду з проханням перевірити конституційність розпорядження уряду.

Москаль назвав дії Ющенка "агонією". "Це ж додуматися треба: знімати вищих керівників МВС спеціально до другого туру виборів, щоб фальсифікаторам і провокаторам не було чого боятися… Весь адмінресурс у Криму знаходиться в руках Партії регіонів, а ті - вхожі до президента", - сказав він.

3 лютого МВС поклало тимчасове виконання обов`язків начальника кримської міліції на Євгена Бідашка, який обіймає посаду першого заступника керівника главку МВС у автономії - начальника Управління по боротьбі з організованою злочинністю.

Читайте також:

МВС знайшло заміну Москалю

Москаль звільнився з посади начальника міліції Криму

Ющенко зупинив дію розпорядження уряду про призначення Москаля
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: